Total Commander 8 + Total Commander 1.0 pro Android | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP


Total Commander 8 + Total Commander 1.0 pro Android

Autor: Jiří Melčák  |  1. červen 2012  |  zobrazeno: 26 239×  |  1 komentář

Před týdnem vyšla již 8 verze oblíbeného souborového manažera Total Commander 8. Novinky nejsou nikterak zásadní, ale minimálně to může donutit některé aktualizovat svůj starý a nebezpečný Total Commander, pokud jeho verze je nižší než 7.5 a pokud používáte Total Commander také jako FTP client, neboť zde jsou hesla naprosto nezabezpečená a obrovská spousta lidí ještě používá starší verze tohoto manažera.

Total Commander 1.0 pro Android

Týden před uvedením 8 verze pro desktop byla nově vydána také verze Total Commander 1.0 pro Android, která je zcela zdarma. Stáhnout si ji můžete z Android Marketu/Google Play nebo zde je přímý link.

 

Štítky:


Komentáře

ronrogers
26. červen 2017, 11:41

Thanks.I am very happy to see this details.Happy for sharing this with us. College students prefer to engage essay writers online to prepare excellent assignments.Students had to read numbers of books to come up with unique information.Lots of services are available now, they can be your best friend and tutor when talking about essay help.So try to write better and make your essay better at any level.Its the better way for you to make your with good contents. Visit https://www.essayguardian.com/.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací