Jak nahrávat telefonní hovory ve Windows Mobile | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP


Jak nahrávat telefonní hovory ve Windows Mobile

Autor: Miroslav Tydlačka  |  28. červen 2009  |  zobrazeno: 34 469×  |  6 komentářů

Štítky: Mobily, Operační systém, Programy


Komentáře

33005
11. leden 2014, 18:15

Ahoj.
Klepl jsem na tvůj odkaz na Audio Notes Touch, otevřela se mi stránka, ale z té se to nedá stáhnou. Můžeš mi poradit, kde ten soft ke stažení najdu?
Děkuji

Kačí
12. květen 2012, 10:39

AHOJ, Chtěla bych se zeptat, proč mi nejdou stahovat aplikace z WINDOWS LIVE
-> Píše mi to, že se musím zaregistrovat na ZUNE
Když sem si ten účet udělala a chtěla si stáhnout tu aplikaci s tím, že už ten účet mam a že mi to půjde.. A ono NIC :// Nevíte někdo co s tím??????? píše mi to : Zřejmě nastaly potíže s vaším účtem služby Zune, nebo tento účet nemáte dosud vytvořen. K získání aplikací z Marketplace potřebujete funkční účet služby Zune.
Přitom ten účet už mam a je v poho..

Zbyněk
3. listopad 2010, 15:24

dohledal jsem pravní pozadí týkající se pořízení záznamu telefonního hovoru
http://www.ipravnik.cz/cz/clanky/obcanske-pravo/art_6200/zaznam-telefonniho-rozhovoru-porizeny-jeho-ucastnikem-jako-dukaz-v-obcanskopravnim-rizeni.aspx

Martin
17. prosinec 2009, 16:17

A co když si místo zvonění nahraji oznámení, že hovor bude monitorován? Sice nevím, jak je to technicky možné, ale tím by se to dalo obejít nebo ne?

Exik
28. červen 2009, 18:00

Podle mne jsou veskere ty zakony na hovno. Kdyz uz teda za vsecko platim tak proc bych si nekoho nenahral…?! fakt k smichu (nebo k placi)

Nogard
28. červen 2009, 16:27

Ponechávat stranou “právnické kličky” je naprosto zcestné. Naše právní úprava je v tomto směru poměrně jasná a neuvést ji v tomto kontextu je zásadní chyba. Nejde totiž o žádné porušování nějakých vágních “mezinárodních pravidel”, ale o porušování českého právního předpisu. Obecně platí, že zvukového záznamy týkající se fyzické osoby nebo jejích projevů osobní povahy smějí být pořízeny nebo použity jen s jejím svolením. Výjimky pak tvoří zákonem povolené záznamy (zjednodušeně soudní odposlechy) a záznamy pro speciálně vymezené účely, jako jsou účely umělecké a zpravodajské, i když i v tomto směru se bohužel mnohé mění s takzvaným “náhubkovým” zákonem.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací