Google dnes spouští Google nákupy pro ČR (Google Product Search) | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP


Google dnes spouští Google nákupy pro ČR (Google Product Search)

Autor: Jiří Melčák  |  23. listopad 2011  |  zobrazeno: 22 341×  |  2 komentáře

Štítky: Google, Internet, Webdesign


Komentáře

Redaktor ovsem.net Jiří Melčák
23. listopad 2011, 21:29

Já myslím, že návštěvnost nemusí být nutně primární cíl. Jasně, každý řekne, je to jen o konverzi. Já si myslím, že Google bude schopen bez problémů přeskočit Zboží.cz co do funčknosti a bude záležet jen na penetraci trhu, jak rychle se Google nákupy zaplní eshopy. Ono to půjde, protože každý to bude chtít zkusit a také to pro některé prostě může znamenat další možnost, kde prezentovat své zboží.

A co si budeme povídat, je zde spousta lidí, co nemůže přijít Seznam.cz na jméno a prostě používají vše co má v názvu Google a i zde tak může být nakonec cílovka, která zatím nebyla oslovena.

Olda Šálek
23. listopad 2011, 21:04

Zkusím tam zkusmo jeden eshop zákazníka přidat co to udělá s návštěvností.. IMHO nic extra, protože lidi používat zbozi.cz a heureku.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací