Největší konference o webu a jeho tvorbě WebExpo v on-line přenosu | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP


Největší konference o webu a jeho tvorbě WebExpo v on-line přenosu

Autor: Jiří Melčák  |  23. září 2010  |  zobrazeno: 4 871×  |  1 komentář

WebExpoV pátek 24. 9. a sobotu 25. 9. proběhne nejvetší středoevropská konference o webu a jeho tvorbě s názvem WebExpo. Pořadatelé a společnosti Adobe Systems a PRO-ZETA Broadcasters přinesou internetový přenos z programem nabité Design Hall. Návštěvníci stránek WebExpo.CZ budou moci sledovat přednášky ve špičkové kvalitě a přidat se tak k tisícovce registrovaných návštěvníků. Přednášky budou vedeny v českém a anglickém jazyce.

Přijďte nahlédnout i Vy do kuchyně špičkovým tvůrcům webových aplikací s pomocí technologií společností PRO-ZETA a Adobe Systems. Videopřenosy budou zajištěny na zcela nové 64-bitové platformě Adobe Flash Media Server 4.

On-line přenos z WebExpo

Přenosy lze sledovat na stránce www.webexpo.cz/designlive v pátek od 09:30 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 19:00.

Závěrečnou přednášku v sobotu od 17:45 povede hvězda konference Ryan Singer (USA) z 37signals, jejichž aplikace pro kolaborativní týmovou komunikaci používají miliony uživatelů na celém světě. Ryan v 75 minutách předvede, jak v jejich firmě probíhá designový návrh webové aplikace od prvního nápadu, přes návrhy uživatelského rozhraní až k výsledné aplikaci.

PRO-ZETA spol. s r.o. Praha

Společnost působící na trhu videotechnologií již 19 let. Hlavní orientací společnosti je zajišťování komplexních systémů odbavení videoobsahu pro televizní, kabelové a internetové společnosti, videokonferencing a vývoj specializovaného software. V posledních letech se specializuje také na internetový video a audio streaming. Provozuje jednu z největších CDN (sítí pro doručování obsahu) ve střední a východní Evropě.

WebExpo s.r.o.

Společnost pořádá každoroční konferenci WebExpo, která do Prahy přiváží inspiraci a know-how v oblasti vývoje internetových aplikací z celého světa. Pořádá také pravidelná měsíční setkání pro české webové startupy - WebExpo Startup Meetup. Společnost plánuje na rok 2011 rozšířit své aktivity v edukativní oblasti nabídkou dlouhodobých seminářů a letní školy jako doplněk vysokoškolského vzdělávání v oboru vývoje, designu a marketingu webových aplikací. Společnost WebExpo s.r.o. se také zabývá výrobou webových aplikací na zakázku.

Další informace:

Webové stránky WebExpo
http://webexpo.cz

Štítky: Adobe, Internet, Webdesign


Komentáře

not a bad conference turned out. I think that you have enough knowledge that you can share with the readers of the blog

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací