Jak ušetřit místo na disku | Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP


Jak ušetřit místo na disku

Autor: mirek  |  7. březen 2003  |  zobrazeno: 9 879×  |  2 komentáře

Máte Windows XP a málo místa na disku? mám tady jedno řešení, které používám i já. A to je to že zakážu obnovení systému na disku, který používám jen pro hry v mém případě disk D: tím ušetřím místo jenž toto obnovení systému používá viz přiložený obrázek jedná se v podstatě o to že obnovení systému stačí aktivovat jen na tom disku kde máte nainstalovaný samotný systém, pokud používáte dva systémy samozřejmě musí být aktivovaný i na disku kde je nahraný druhý systém. Osobně toto nastavení používám a ne jednou jsem použil obnovení systému a vše fungovalo bez nějakých závad.

Samozřejmě že můžete zakázat obnovení na všech discích a na funkčnost systému to nebude mít žádný vliv, ale vystavujete se tím riziku že při nahrání nevhodných ovladačů a tím zatuhnutí systému nebo jakýkoliv problém s Windowsem nebudete mít možnost dát to vše zpět do stavu kdy vše fungovalo bez problémů. Cesta k tomuto nastavení je následující Tento počítač/Vlastnosti/Obnovení systému a viz obrázek.

Štítky: Konfigurace


Komentáře

Mrs Diana Lopez
10. červenec 2017, 12:07

Kontaktní osoba: Sir / Mam

Hledáte opravdovou půjčku za přijatelnou úrokovou sazbu za výhodných úvěrových podmínek? Potřebujete půjčku k vypořádání vašeho dluhu nebo k zaplacení vašich účtů? Byli jste nepřetržitě odmítáni bankami a jinými finančními institucemi jen proto, že máte nízké kreditní skóre? Potřebujete úvěr nebo úvěr z jakéhokoli důvodu, např. Kontaktujte nás prostřednictvím: dianalopezloan71@gmail.com.

* Úvěry vozidel * Úvěry na nemovitosti * Podnikové úvěry * Hypoteční úvěry * Domácí půjčky * Úvěry na konsolidaci dluhu * Osobní půjčky

Poznámka: Dávku poskytujeme pouze za 2% úrokovou sazbu ročně.

pítr
7. květen 2008, 12:02

dobrá finta,6GB k dobru

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací