Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránka 18


TN.cz - bulvár, erotika, sex, sex, sex a sem tam zprávy

Autor: Jiří Melčák  |  6. květen 2008  |  zobrazeno: 181 108×  |  53 komentářů

TN.czPřed několika málo hodinama byl spuštěn nový zpravodajský server TN.cz. Jaké jsou první dojmy a poznatky z nového webu, jež si vzal za cíl stát se největším českým zpravodajským serverem? Na web se dívám ze dvou pozice, za prvé z pozic webdesignéra, kterému se web ani v nejmenším nelíbí - jde vidět, že web byl šit velmi horkou jehlou a svým vzhledem a typografií připomíná nechvalně proslulý bulvár Peprnet.cz. Z druhého pohledu se na to dívám snad jako běžný uživatel webu a opět pláču nad tím, co Nova zde prezentuje - sex, zpráva, nahotinky, sex, reklama, sex, zpráva... Člověk by čekal aspoň nějaké upozornění, když se dostane do sekce přímo o sexu, a že by měl být starší 18 let - ne že by to vůbec kdy k něčemu bylo, ale...

Pokračování článku

Fotografování skla

Autor: Lucie  |  30. duben 2008  |  zobrazeno: 17 823×  |  11 komentářů

Fotografování sklaSklo se chová naprosto odlišně, než všechny ostatní materiály. Proto je také fotografování skla jednou z nejsložitějích oblastí fotografie. Sklo se stává častým objektem předmětové reklamní fotografie.

Snímky můžeme provádět dvojím způsobem. Buďto před světlým a bílým pozadím, nebo před černým pozadím. Pokud sklo jen tak postavíme a vyfotíme, docílíme fotografie plné nežádoucích odlesků a odrazů. Efektněji a "luxusněji" vypadá sklo před černým pozadím.

Pokračování článku

Airsoft - zábava těch, kteří přežili apokalypsu

Autor: Lucie  |  26. duben 2008  |  zobrazeno: 17 555×  |  16 komentářů

AirsoftMalé město Alamo, přešlo do plné moci squatterů. Ti se rozhodli za prostředky získané prodejem výbavy mrtvých nepřátel udělat své město lepším a bezpečnějším místem pro život. Nastalo velmi suché a horké léto. Na severní polokouli v této kruté době žádná zvláštnost. Život v pustině se stal neobyčejně nehostinný. Pouštní kmeny se začaly stahovat k nejbližším zdrojům vody. Naprosto znepřátelené kmeny nechali své spory stranou jen proto, že je spojuje hlad a žízeň.

Tak takhle nějak by možná mohl začínat jeden z dobrodružných fantasy románů dnešní doby nebo nějaký katastrofický film. Přitom je to vlastně scénář, který uvádí do děje hráče jednoho adrenalinového sportu. Airsoft – starší brácha Paintballu.

Pokračování článku

Rapidshare změnil captchu - jak stahovat z Rapidshare nyní?

Autor: Jiří Melčák  |  17. duben 2008  |  zobrazeno: 70 913×  |  48 komentářů

Rapidshare Dnes 17. dubna změnil nejoblíbenější server pro ukládání dat Rapidshare captchu pro stahování souborů pro free usery. Důvod změny je dle vyjádření Rapidshare prostý - experimentují záměrně s captchou (zákódováním znaků do obrázku), aby zabránili zneužití ze strany vývojářů softwaru, kteří pomocí svých nástrojů umožňují free userům (těm, co nemají zakoupený premium účet) stahovat v podstatě stejně pohodlně jako mají možnost všichni ti, co mají premium účet na Rapidshare, což je tak samozřejmě znevýhodňuje (když si za premium účet zaplatili). Zároveň server Rapidshare ohlásil znovu zavedení happy hours - tedy volné stahování bez nutnosti čekat na download ticket v případě, že servery disponují volnou kapacitou pro stahování - tedy v případě happy hours bude jak limit, tak captcha zrušena zcela. No a jaké jsou tedy změny? Jak tedy stahovat z Rapidshare nyní?

Pokračování článku

Dark Orbit - chceš Uridium? Tak plať!

Autor: Milan Kvita  |  17. duben 2008  |  zobrazeno: 182 103×  |  292 komentářů

Dark Orbit Vesmírná arkádová střílečka Dark Orbit se díky reklamě stala relativně populární a nezbylo mi tedy nic jiného, než ji odzkoušet. Už jen proto, že online hry se rozrostly jak houby po dešti. Registrace je velmi jednoduchá a po chvilce začínáte zkoumat zajímavý interface. Vše je v češtině, takže je to ohromné plus, obzvláště pro mladší hráče. A prý zdarma, tak uvidíme ...

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací