Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránka 23


Mobilní telefon Sony Ericsson W850i

Autor: Milan Kvita  |  30. prosinec 2007  |  zobrazeno: 15 176×  |  10 komentářů

Sony Ericsson W850iMobilní telefony se v dnešní době dostávají do role spotřebního zboží. Trh je momentálně dostatečně nasycen, ale i přesto se zajímáme o všelijaké novinky v tomto oboru. Ono nestačí, aby mobil jsme měli pouze na telefonování nebo psaní krátkých zpráv. Chceme jej hýčkat, pečovat o něj, dodat mu nový obal, schématka, obleček v podobě ponožky, aby byl dobře chráněn. Chceme si přehrávat hudbu, ukazovat si obrázky a třeba i fotit. Prostě se z toho stává takový malinkatý tamagoči. Mobilní telefony jsou dle statistik velmi oblíbené, speciálně to platí pro naši zemičku.

Pokračování článku

Crazy Chicken Heart of Tibet - moorhuhnovská arkáda

Autor: Jiří Melčák  |  27. prosinec 2007  |  zobrazeno: 15 007×  |  5 komentářů

Crazy Chicken: Heart of TibetPo delší době tady máme novou hru z dílny Phenomedia, což mnohým jistě napoví, že se jedná o další moorhuhnovku, tentokrát to však není střílečka, ale klasická arkáda. Hra se jmenuje Crazy Chicken: Heart of Tibet. Ve hře můžete skákat, plazit se, šplhat, bojovat pěstmi nebo dokonce střílet ze zbraně. A jaký že je příběh? Nespočet dobrodruhů a hledačů pokladů se snažili vyšplhat na horu Shlimalay a dobýt tamní klášter a získat "srdce Tibetu" - poklad, který podle legendy má magické vlastnosti... Ovšem nikdo zatím nebyl úspěšný. A proto přicházíte na řadu vy. V celé hře Crazy Chicken: Heart of Tibet na vás čeká 21 levelů.

Pokračování článku

Soutěž o design webu TV Óčka skončila - byla zrušena

Autor: Jiří Melčák  |  21. prosinec 2007  |  zobrazeno: 7 200×  |  8 komentářů

TV ÓčkoPřed 14 dny jsem napsal článek o webdesignérské soutěži, která se týkala vytvoření nového vzhledu www stránek TV Óčka. Soutěž byla vyhlášena koncem srpna 2006. Původně měl být vítěz oznámen na jaře roku 2007. Nic se však nedělo, nedělo se nic do okamžiku napsání článku Skončila po roce nějak soutěž o design TV Óčka? a dále zaslání e-mailu s žádostí o oficiální vyjádření TV Óčka k této soutěži. 18. prosince 2007 je vše vyřešeno, uzavřeno - soutěž byla oficiálně zrušena. Ač na zrušení soutěže mají právo, objevilo se na tváři zúčastněných zklamání a nechuť účastnit se znovu podobných soutěží.

Pokračování článku

Osadníci z Katanu

Autor: Milan Kvita  |  12. prosinec 2007  |  zobrazeno: 40 040×  |  13 komentářů

Osadníci z KatanuKdyž se řeknou Osadníci z Katanu, ne každému se hned vybaví, o co jde.

Pokud nevíte, co koupit svým známým nebo do rodiny a víte, že je někdo hravý, tak vězte, že Osadníci z Katanu je ideální dárek, protože jej může hrát jakákoliv věková generace. Společenská hra, u které se pobavíte a přitom strávený čas se pohybuje okolo hodinky.

Pokračování článku

Konec roku je ideální na nákup legálního softwaru

Autor: Jiří Melčák  |  10. prosinec 2007  |  zobrazeno: 10 017×  |  16 komentářů

Konec roku je ideální na nákup legálního softwaruKonec roku je tradičně ideální doba na nákup čehokoliv, softwaru nevyjimaje. Softwaroví výrobci se předhánějí ve speciálních nabídkách, které mají nalákat ještě nerozhodnutého zákazníka ke koupi. Tato situace je v konečném důsledku dobrá pro obě strany. Kupující získá buď minimálně zajímavou slevu (nezřídka i 30%) nebo dostanou navíc dárek, který rozhodně není k zahození. Výrobce naoplátku získá další ovečku, která mu pomůže financovat další vývoj, který je v oblasti softwaru životně nutný. Vše tomu navíc hraje do kapsy fakt, že na konci roku se nejeden podnikatel ohlíží, kde zainvestovat a snížit tak své náklady. Mrknul jsem na několik stránek známých výrobců a přináším velmi namátkový přehled, co vše můžete získat, pokud v této době nakoupíte legální software. Žně začínají...

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací