Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránka 30


Chlazení piva s PYGMY 15

Autor: Miroslav Tydlačka  |  6. srpen 2007  |  zobrazeno: 18 310×  |  4 komentáře

Celý set pro čepování pivaProtože je čas prázdnin, dovolených a různých akcí přes letní měsíce, chci vám představit výrobek, který určitě ocení každý pivař. Pro to, aby pivo bylo dobře vychlazené a tím pádem chutnalo tak jak má, je třeba ho nějakým způsobem chladit. Není tomu zase tak dávno, kdy se pivní bečky chladily nejrůznějšími způsoby. Nejznámější a nejjednodušší způsob jak pivo udržet v přijatelné teplotě, bylo bečku prostě zakopat do země, popřípadě ještě obložit ledem nebo mokrými hadry. Pivo stejně po nějaké době zteplalo a nebylo to to pravé ořechové.

Pokračování článku

Pojďte si hrát na prizee.com

Autor: Milan Kvita  |  1. srpen 2007  |  zobrazeno: 16 646×  |  23 komentářů

Prizee.comChvíle oddechu. Ta by měla přijít nám, kteří přijdou zbití domů, uvalí se do křesla před počítač a zběsile klikají na všechny možné odkazy na internetu a dohnali tak 8 hodin života strávaného v práci. Nedejbohu se na nás začnou věšet děti, ať už naše nebo sousedovic.

Pokud jste děti, dospívající, nebo na mateřské, na pracáku, důchodci - i pro vás je určen tento článek.

Pokračování článku

Paintball - adrenalinový sport

Autor: Milan Kvita  |  20. červenec 2007  |  zobrazeno: 17 552×  |  23 komentářů

PaintballZ první paintballové akce jsem si odnesl spoustu zážitků (a jednu bouli na hlavě). Dlouho jsem se nepobavil u žádného sportu tak moc, jak u paintballu.

Jak se říká - vyzkoušej všechno, co se dá. Tak jsem šel a zkusil to i přes doslovný odpor k vystříleným penězům. Doslova jsem šel a utrácel. Mačkal jsem rychle spoušť a kulička vedle kuličky nacházela svůj cíl. Bohužel 90% končilo v překážkách. Na první akci nás bylo hodně. Celkem 17. 8 vs 9 na relativně malé ploše udělalo ze zalesněného terénu bitevní pole. Připadal jsem si jako v kempr-strajk. Čím víc kempíš, tím déle zůstáváš ve hře. Taktika nebyla, protože probojovat se k další překážce znamenalo schytat minimálně dva zásahy, což není nadvakrát příjemné. Nicméně zážitky byly doslova adrenalinové. U tohoto sportu bych klidně vydržel celý den.

Pokračování článku

Dungeon Runners - free online RPG

Autor: Milan Kvita  |  15. červenec 2007  |  zobrazeno: 56 473×  |  31 komentářů

Dungeon RunnersMěl jsem možnost vyzkokušet si online rpg hru Dungeon Runners. Podle obrázků vypadá velmi nadějně a podle hrubého popisu se má jednat o obnovu diabla v kabátu engine World of Warcraft. Hra je zdarma a může si ji zahrát každý, kdo si zaregistruje účet u plaync. Potom už si hru můžete "koupit" přímo prostřednictvím tohoto účtu. Klient se stahuje z internetu a má něco kolem 400 MB, což je pozitivní i pro pomalejší linky.

Pokračování článku

Driver Parallel Lines - podsvětí čeká právě na vás

Autor: Jiří Melčák  |  13. červenec 2007  |  zobrazeno: 16 023×  |  15 komentářů

Driver Parallel Lines Série her automobilových honiček a stříleček Driver přichází s novým již čtvrtým pokračováním pod názvem Driver Parallel Lines. Historie Driveru patří mezi ty zajímavější. Ve zkratce... po úspěšné jedničce přišla dvojka, ta však byla jen na konzole. Trojka vše napravila, ale byl to herní propadák. Čtyřka rodící se pod hlavičkou Atari byla nakonec z finančních důvodů prodána Ubisoftu se všemi právy a tak se zrodil Driver Parallel Lines, který jistě stojí za pozornost. Herně se velice přibližuje již legendární sérii GTA a objevují se hlasy, že jde o kopírování, s čímž se ale nedá souhlasit, neboť tento herní žánr bude v podání jakékoliv firmy velmi podobný famóznímu GTA. Přes tohle všechno si jde hra svou vlastní cestou, má velmi dobrý příběh a díky naprosté volnosti pohybu si užijete adrenalinu až až.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací