Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránka 39


Switchfire aneb jak by hra neměla vypadat

Autor: Milan Kvita  |  11. leden 2007  |  zobrazeno: 9 501×  |  7 komentářů

SwitchfireArkády. Hry, které už se ve světě her vyskytují velmi málo. Všechno je ve 3D a navíc zaměřené na multiplayer. Proto jsem nadšeně stáhnul jakousik novou arkádovku Switchfire.

Co jsou vůbec arkádovky - starší generace určitě zná pojem z hracích automatů, kde jste hodili 2 koruny a odměnou za to vám byly dány 3 životy v roli pilota nebo řidiče. Věc, kterou jste ovládali, jste viděli zvrchu a stříleli jste většinou vše, co se hýbalo. Tehdy byly ještě navíc dvě páky, takže jste mohli hrát týmově a obchodníci tak z vás dostali více peněz za kratší čas :-).

Pokračování článku

Acronis True Image 10 CZ - zálohujte snadno a rychle

Autor: Jiří Melčák  |  9. leden 2007  |  zobrazeno: 46 255×  |  34 komentářů

Acronis True Image 10 CZ Home EditionDnes již legendární software pro snadou zálohu a obnovu dat Acronis True Image 10 CZ se dočkal jubilejního desatého vydání. V minulosti jsme již zveřejnili 2 články o tomto softwaru - Acronis True Image 9 CZ a Obnova systému s Acronis True Image 9 CZ. Dnes se tedy podíváme, co je v desáté verzi nového a co stojí za povšimnutí. Co nás tedy čeká? Zálohování jednotlivých složek, vybraných programů, emailů... ukládání záloh do zabezpečené zóny nebo na FTP server a další novinky. To vše jako vždy rychle a svižně.

Pokračování článku

ICQ 6 Preview - stahujte právě dnes

Autor: Jiří Melčák  |  7. leden 2007  |  zobrazeno: 58 085×  |  95 komentářů

ICQ 6[Článek byl aktualizován] Server ICQ.com dnes dopoledne uvolnil 500 nových registrací pro betatestování ICQ 6 Preview Version. Bylo úchvatné sledovat, jak registrace mizí po desítkách během několika málo sekund. Díky kolegovi zputnikovi jsem byl stejně jako on mezi tou pětistovkou nově se registrujících. Vy ostatní však nezoufejte, neboť dnešní rozdávání ICQ registrací má pokračování. Dnes v 18:00 bude opět k dispozici 500 dalších registrací (pozvánky byly rozebrány během 30 sekund). Máte další šanci zítra 8. ledna v 6:00 ráno opět 500 registrací. Dalších 500 pozvánek dnes v 18:00. Rozhodně si to nenechte ujít. Půjde o několik málo minut vteřin, než se registrace zaplní.

Pokračování článku

English Grammar In Use - pořádná lekce angličtiny

Autor: Milan Kvita  |  3. leden 2007  |  zobrazeno: 23 832×  |  9 komentářů

English Grammar In UseMůžu říci, že když si člověk vybere na vánoce dárek, o kterém si myslí, že mu něco přinese, je to to nejlepší, co mohl udělat.  

Octnul jsem se v nelehké situaci vybrat si dárek v rozumné ceně a zároveň jsem chtěl něco, co mi udělá radost a dá něco do života. Hadry mi nikdo nevybere, o techniku již nemám takový zájem, kosmetiku nikdo neodhadne a když už mi někdo něco chce vybrat, je to se mnou těžké, protože opovrhuji všemi dárky alias Sběrač prachu. Vyhmátnul jsem si v knize jednu bomba knížku na doporučení od kamarádů, když už teda chodím do toho jazykového kurzu a víceméně přemýšlím alespoň o FCE zkouškách.

Pokračování článku

Tarif od Vodafone za babku

Autor: Milan Kvita  |  29. prosinec 2006  |  zobrazeno: 12 094×  |  18 komentářů

Vodafone.cz Spousta z vás určitě má nějaký ten tarif od mobilního operátora. Někteří provolají méně, někteří více. Všichni se radují z dotovaných telefonů anebo dalších bonusů za to, že voláte právě přes toho svého oblíbeného. Na řadu přicházejí zákazníci, kteří používají předem nabité kupóny anebo dobíjí z terminálů. Takoví lidé sice moc neprovolají, ale také od nich nejčastěji slyšíte, že jim právě dochází kredit. Dalším jevem budou určitě mladí študáci, kteří tyto krabičky provozují za účelem sms zpráv a hromadnému prozvoňování anebo zvýšení svého image. Nakonec bych zmínil zapřisáhlé nepřátele mobilních telefonů - většinou naše 80-leté babičky a dědečkové.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací