Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránka 42


Tak jsem skončil s O2 (Telecomem)

Autor: Miroslav Tydlačka  |  27. listopad 2006  |  zobrazeno: 20 634×  |  35 komentářů

České radiokomunikace vs. O2Tak jsem se konečně dočkal a už nemám s Telecomem (O2) nic společného. A jak jsem to dokázal? Jednoduše zaujala mne na internetu nabídka od Českých radiokomunikací (dřívější bluetone.cz) a začal jsem jednat. Pro mne byly zásadní hned dvě věci, neplatit žádný paušál za telefon a nemít žádné omezení přenesených dat. Výpověď od Telecomu (O2) za mne obstaral externí pracovník, který pracuje pro naši danou oblast. Domluvili jsme si schůzku, sepsali papíry a do měsíce a půl jsem mohl surfovat na internetu a  uskutečňovat telefonní hovory již přes Radikomunikace.

Pokračování článku

Process Explorer - mějte kontrolu nad spuštěnými procesy

Autor: Jiří Melčák  |  25. listopad 2006  |  zobrazeno: 17 115×  |  3 komentáře

Vzhled Process ExploreruRád bych vám představil malý, ale o to užitečný freeware program - Process Explorer, který osobně používám již déle jak rok. Než se vrhneme na tuto utilitku, díky které získáte absolutní kontrolu nad systémovými procesy, rád bych se lehce dotknul historie. Společnost Sysinternals, která tuto a mnoho dalších utilit vyvinula, byla letos v červenci převzata samotným Microsoftem. Můžeme tedy jen doufat, že to povede k rychlejšímu vývoji jednotlivých utilit. Novou oficiální stránku původní Sysinternals najdete na Windows Sysinternals.

Pokračování článku

Bluetooth handsfree Jabra BT 125

Autor: Miroslav Tydlačka  |  24. listopad 2006  |  zobrazeno: 5 642×  |  Bez komentáře

Jabra BT 125Po recenzi Jabry 850, Jabry 135 přichází na řadu Jabra 125. Tato novinka Handsfree bluetoth Jabra 125 je skoro totožná s Jabrou 135, liší se jen designem, který je více zaměřen do oblých tvarů, a spodní část je zabarvena do slonově bílé barvy. Vrchní kryt je v barvě černé s matně průhledným okýnkem, kde je umístěna svítící dioda pro kontrolu provozu, nebo nabíjení. Nebudu se rozepisovat podrobně o tomto handsfree, protože vše co je napsáno v recenzi Jabra 135 je totožné s obsluhou Jabry BT 125 i s nedostatky Jabry BT 135.

Pokračování článku

PayPal - posílejte a přijímejte platby z celého světa

Autor: Lenka Melčáková  |  22. listopad 2006  |  zobrazeno: 80 409×  |  13 komentářů

Platby po celém světěJistě budete souhlasit s tvrzením, že je třeba jít s dobou a být moderní. Stále více lidí si zvyká na internetové obchody a na řízení svých financí přes internet. Jedna s internetových plateb, která se dostává a mnohým už dostala do podvědomí, je platební systém PayPal. A důvod proč zrovna zmiňuji tento druh platby je ten, že jej využívá nejvíce lidí na celém světě a to 100.000.000 uživatelů ze 103 zemí světa. Vzbuzuje to dojem, že si snad bez PayPal na internetu ani neškrtnete, ale ono to tak opravdu nejspíše bude. Zvláště u plateb do zahraničí. Je sice více platebních systémů, ale proč nemít ten, který je nejrozšířenější.

Pokračování článku

Největší ilegální Lineage2 servery DOWN

Autor: Milan Kvita  |  21. listopad 2006  |  zobrazeno: 94 285×  |  77 komentářů

Lineage 2Kdo se jednou dostal do světa hry Lineage 2, tak mi dá za pravdu, že se jedná o jednu z nejkrásnějších multimassive-online RPG her, které kdy vyšly. Upoutají vás svou grafikou, důmyslností a hráčskou komunitou, která se vytvořila okolo, stejně jako třeba u akčních her typu CounterStrike a Call of Duty (+samozřejmě další). Kde kdo jistě ví, že je to hra placená. Je nutné si stáhout instalačního klienta z oficiálních stránek Lineage2.com a poté si zaregistrovat u nich účet, abyste se mohli připojit na oficiální server. Ne každému se ale líbí hra na oficiálních serverech. V dnešní době jsou přeplněny, nemáte problém narazit na hráčské roboty a také měsíční paušály nejsou to pravé ořechové.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací