Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stránka 7


T-Mobile G1 - dokonalý balíček smíšených pocitů

Autor: Ondřej Žáček  |  3. listopad 2009  |  zobrazeno: 12 551×  |  17 komentářů

T-Mobile G1T-Mobile, stejně jako nedávno recenzovaná Nokia N78 patří již k stálicím našeho trhu. Oficiální představení přišlo v září loňského roku a k první zákazníkům se dostal hned začátkem roku letošního. Oproti konkurenci měl však vstup do světa o něco lehčí díky Googlu a jeho operačnímu systému Android, který právě v G1 měl svou premiéru.

HTC Dream
, neboli T-Mobile G1 je opravdu rozporuplný telefon. Od firmy HTC, která se ve svém portfoliu pyšní tak luxusně vypadajícími přístroji, jakými jsou Touch Diamond, Touch HD, se očekávalo mnohé. Bohužel, G1 svým designem a zpracováním mírně zklamal.

Pokračování článku

Penny aukce aneb jak z uživatele udělat gamblera

Autor: Milan Kvita  |  29. říjen 2009  |  zobrazeno: 28 820×  |  43 komentářů

telefon za 65 korunZa posledních pár dní jsem jsem se dost věnoval jistému typu aukcí, které stojí na prahu zákona. I když mají jasně dané pravidla, šance na výhru dané věci je leckdy nižší, než kdyby jste vsadili v ruletě na jediné číslo. Jedná se o penny aukce. Někteří z vás se už s nimi setkali, pro ostatní to bude novinka.

Princip takovýchto aukcí je velmi jednoduchý ...

Majitel obchodu vyhlásí aukci na jistý produkt, dejme tomu televizi (aukcí běží souběžně více). Aukce má odpočet na 24 hodin a začíná se od nulové ceny produktu. Jeden příhoz zvýší cenu televize o jednu jednotku (buďto o korunu nebo o 10 haléřů na českých webech). Příhozem se také prodlouží doba aukce o 30 sekund ...

 

Pokračování článku

Nokia N78

Autor: Ondřej Žáček  |  23. říjen 2009  |  zobrazeno: 8 125×  |  1 komentář

Nokia n78Nokia N78 nepatří mezi žádné nováčky, spíše mezi zkušené veterány, kteří se na našem trhu poměrně pohodlně zabydleli. Aby ne, když se jedná o nástupce oblíbených modelů N70 a N73. Tento přístroj jsem si domů pořídil ze zvědavosti, zda ještě dokáží v dnešní době telefony tzv. klasické konstrukce oslovit zákazníka a nabídnout mu dostatek komfortu při práci i při běžném používání. Nu, uvidíme.

Jak jsem uvedl, Nokia N78 je na našem trhu už nějaký ten pátek, tudíž se nejedná o supermoderní přístroj, ale o klasiku, která za solidní peníze dovede svým majitelům zahrát docela moc muziky.

Pokračování článku

Já chci a chci a chci... trochu jinak o motivaci

Autor: Jitule  |  22. říjen 2009  |  zobrazeno: 10 683×  |  12 komentářů

Sláva! a mám to!Na střední škole jsem byla nadprůměrný student, i přestože normálně jsem člověk prokrastinující až líný. Na základní škole jsem měla v lavici vždy dokonalý pořádek, i když jsem neskutečný bordelář a milovník "organizovaného chaosu". S dětmi dokážu dodržovat skoro až zničující řád, i přestože normálně něco jako řád a disciplínu z duše nenávidím.

Už delší dobu přemýšlím nad jednou věcí. V podstatě celý náš život, naše jednání, pracovní úsilí, rodinný život, koníčky, aktivity i vztahy ovlivňuje (naše) motivace. Nedávno jsem znovu sama se sebou začala řešit otázky, proč je tak těžké si motivaci najít a ještě mnohem těžší si ji uchovat. Změny v mém životě mě donutily začít o tom všem znovu přemýšlet. A jelikož se zdá být motivace v našem životě opravdu důležitá, nezaškodí se nad ní zamyslet.

Pokračování článku

Adobe MAX 2009 keynote

Autor: Ondřej Žáček  |  6. říjen 2009  |  zobrazeno: 171 992×  |  3 komentáře

Adobe AIRV součastné době probíhá v USA akce s názvem Adobe MAX. Včera (5.6.2009) okolo šesté večerní hodiny se uskutečnila keynote (prezentace), na které zástupci ze strany Adobe představili nové technologie točící se hlavně okolo Flash platformy. Ti chudí, jako já, bohužel nemaje prostředky k tomu, aby se akce osobně zúčastnili, se museli spokojit pouze s live vysíláním celé hodinu a půl dlouhé "přednášky" na internetu. Níže se vám budu snažit popsat ty nejzajímavější postřehy, které jsem si odnesl.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací