Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Google česky


Google česky

Autor: Miroslav Tydlačka  |  4. září 2006  |  zobrazeno: 6 641×  |  4 komentáře

Vyhledávací portál google je kompletně česky. U mne osobně je Google nejoblíbenější vyhledávač, který mě nikdy nezklamal a našel to co jsem potřeboval. V české verzi bude samozřejmě více konkurovat seznamu i když to nebude zase až tak horké. Google byl samozřejmě i před nedávnem česky jen tu češtinu bylo třeba nastavit. Teď stačí vyťukat v prohlížeči www.google.cz a je to.

Štítky: Internet


Komentáře

Mxs
5. září 2006, 17:08

Google at uz jde do prdele. Potreboval by trochu sklidnit vzhledem k tomu, ze se z neho stava druhy nenazrany MS. A kvalita jeho vyhledavani uz taky nestoji za nic a diky SEO jsou jeho vysledky dost silne posunute a zmanipulovane.

Redaktor ovsem.netAutor článku Tydla
4. září 2006, 19:41

no to já vím ale když něco hledám tak první na google a když nepochodím tak nastoupí seznam.

Johnyz
4. září 2006, 19:13

no hlavne ze polovicku clanku na ovsem.net najdes hlavne na seznam.cz :D :D

Redaktor ovsem.net Jirka
4. září 2006, 19:02

Google dlouho usiloval o doménu cz a vedl rozepře s původním majitelem domény, pak myslím došlo k mimosoudnímu vyrovnání. Google je opravdu super. Je mým oblíbencem, ale pokud jde o české vody, radějí používám seznam, i když jeho praktiky jsou někdy k nepochopení.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací