Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Google Chrome 3 beta


Google Chrome 3 beta

Autor: Jiří Melčák  |  5. srpen 2009  |  zobrazeno: 16 692×  |  3 komentáře

Dnes vyšla beta verze stále populárnějšího prohlížeče Google Chrome. Beta verze Google Chrome 3 dle blogu vývojářů je o 30% lepší než součásná stabilní verze. Mezi vylepšeními vyniká možnost si zrearanžovat okna na rozcestníkové stránce a zejména pak možnost vyměnit si výchozí skin prohlížeče. V této chvíli si tak můžete vybrat z 24 dalších vzhledů - skutečně použitelných je však jen hrstka, zbytek vypadá opravdu strašně. Mimo dalších drobností, zrychlení vykonávání JS skriptů se Google snaží implementovat i HTML 5 tagy, zejména ten pro video. Jedinými nedostatky (z mého pohledu) tak stále zůstává absence gest myší a nějaký schopný debuggovací nástroj.

Štítky: Google, Internetové prohlížeče


Komentáře

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
5. srpen 2009, 22:23

@zimmi: Rozumím ti. I když osobně jsem se na blokování reklam vykašlal před dvěma roky – asi je to tím, že čím dál míň čtu cizí weby a na zpravodajské servery nemám ani čas, ani chuť, takže se reklamám úspěšně vyhýbám sám od sebe a raději pracuji :o) Je to tak nějak efektivnější.

zimmi
5. srpen 2009, 22:10

S podporou addonů? Chrome mi je sympatický, ale na těch vývojových verzích Chromia mě štve jedno: když si ho nastavím jako výchozí prohlížeč a spouštím ho mediální klávesou klávesnice (klávesa Home), neumím ho spustit s parametrem —enable-extensions. A to je průser (protože bez adblocku ani ránu).

Jitule
5. srpen 2009, 21:23

no ta absence mysich gest je teda zrovna pro me dost podstatna. ja sem na nich nejaka zavisla uz asi :) dost casto s nima znasilnuju i obycejny prohlizece a nesnasim tu vyskakujici nabidku pravyho tlacitka :D

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací