Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Hrůzný Saw se vrací


Hrůzný Saw se vrací

Autor: Miroslav Tydlačka  |  6. listopad 2006  |  zobrazeno: 4 411×  |  8 komentářů

Hororový film Saw III je tady a je to opravdu nářez. Opět si tvůrci filmu pohráli s fantazií a vše to kruté, zrůdné ale smysl dávající dali pěkně dohromady. A věřte, že se máte na co těšit a šťourání se v mozku je už jen takovou třešničkou na dortu.

Štítky: Kultura


Komentáře

mgp
6. prosinec 2006, 23:39

Neznáš titulky.com?

Redaktor ovsem.net johnyz
13. listopad 2006, 18:03

budou od Mrazíka a dnes na tom údajně začali pracovat …

B@n@n
11. listopad 2006, 14:53

nemá někdo titulky na 3. dík R.Sabata@seznam.cz

cruela.devil
11. listopad 2006, 10:12

Saw III jsem viděla. Nezklamal.

ZDENEK
9. listopad 2006, 18:09

TO JE DOBRE,JA VIDEL 1,2 A BYLO TO SUPER,SPIZ TA 1,TAK NEVIM CO CEKAT OD 3,NO UVIDIME

Redaktor ovsem.net Johnyz
8. listopad 2006, 12:01

režiséři z Asie jsou typičtí u hororů tím, že hlavní postavou je ve většině případů holčička s černými vlasy, které nejde vidět do tváře, dále svět duchů. Asijským filmům chybí policajti, hrdinové, kteří nestvůru rozstřílejí na cucky, ale do hlavní role se většinou dostanou obyčejní občané, kterým nemá kdo pomoci a oni se musí s tím porvat sami. U Amerických filmů do hlavní role spadají většinou vraždící psychopati (prostě halyvůd) a přichází do konfliktu s bývalým vojákem, policistou … Během filmu umírají slabší postavy a pro fajný pocit umírá nestvůra – psychopat nepřirozeným způsobem (sekačka, napíchnutí na kůl při pádu z výšky atd atd). U asijských filmů se často bojíme hlavně kvůli tomu, že neznáme jejich kulturu. Jejich chování je někdy nezvyklé a nevíme, co od nich očekávat. U amerických filmů je to přesný opak – konec víte většinou už v prvních 10-ti minutách …
hough

Redaktor ovsem.net Lenka
8. listopad 2006, 09:37

Před nedávnem jsem se při dívání se na horor natočený asiaty musela zamyslet nad tím, co je vede k tomu, natáčet takové hrůzy. Po jejich hororech se většinou ještě tři dny dívám pod postel, jestli tam není nějaká zrůdnost a se strachem otevírám skříně. Takové děje se nevytvoří snad ani v hlavě těžkého schizofrenika a asiati je sypou z rukávu jeden po druhém… V čem to asi bude? Už mě ale tato tvorba pomaličku přestává bavit, protože je to vesměs pořád dokola to samé a i ty zrůdičky si jsou nápadně v různých filmech podobné.

zputnik
7. listopad 2006, 21:46

Věřím, že Saw si to s III. pokračováním po stránce kvality nenašlápne dolů.

Stejně si už nějaký pátek říkám, že nejvíce mě vyšokuje a vyděsí asijská tvorba (i když i u ní někdy kvantita škodí)... btw: jestli se nepletu, tak Saw I taky natočil člověk s šikmým okem (byť myslím domestikovaný ;o) v USA).

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací