Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Jaký bude svět za půl století?


Jaký bude svět za půl století?

Autor: Jiří Melčák  |  9. březen 2006  |  zobrazeno: 5 836×  |  4 komentáře
Future is coming... :-) 

Takový je název článku na technet.idnes.cz a rozhodně stojí za přečtení, pokud vás tedy zajímá, co vše nás podle některých odborníků čeká. Budoucnost to v jistých směrech rozhodně není nejsvětlejší. Nejvíce mě asi děsí, že si počítače budou psát software samy pro sebe. Ale vážně - boj o vodu... to může způsobit zkázu lidstva, která už téměř číhá za rohem. Pokud se chcete na těmito vizemi hlouběji zamyslet, pak raději u sklenice piva, neboť byste také mohli zjistit, že budoucnost není vůbec ale vůbec ve vašich rukou...

Štítky:


Komentáře

vladmel
22. listopad 2006, 20:02

Myslím,že dříve nastane válka pitomců ať to bude z jakéhokoliv důvodů,kteří zničí i to málo (zdravé,krásné,důležité,potřebné a pod.),co tady ještě na této zemi máme.Byl bych rád ,kdyby se na této zemi lidé,zvířata,voda,rostliny- měli lépe ale to už je asi utopie.Rád bych se stal optimistou ale zatím mi to nějak nejde.

černá svině
9. březen 2006, 23:38

V tomto článku se rozjela naplno fantazie pánů vědců :-) Jistěže spousta vyřčených ideí se může naplnit a když nic jiného, tak se člověk nechává unést fantazií do jiného světa… například fotbalový zápas robotů a “lidských” Angličanů může být celkem sranda – jen doufám, že to nebude pískat taky robot, bo bych přišel o robotu….
zakončím svou úvahu slovy klasika: “a co na to Jan Tleskač?”

Johnyz
9. březen 2006, 17:12

ehm autor se o nejakych par let prestrelil, sice je tam napsane co se muze stat, ale veci, ktere tam jsou, tak budou casem ale o dost pozdeji. Jedinou realnou vec vidim v tom boji o vodu. Vsechno ostatni, pocinaje umelou inteligenci a obyvanim na marsu konče, vidím jako těžkou scifi.

Zatím je jisté jen jedno – chlastalo se, chlastá se a chlastat se bude !

TT
9. březen 2006, 16:54

ano,ano…in pivo veritas!

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací