Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Lost - prázdniny skončily


Lost - prázdniny skončily

Autor: Milan Kvita  |  6. únor 2007  |  zobrazeno: 3 549×  |  6 komentářů

Těžce návykovému seriálu Lost konečně skončily prázdniny a ve čtvrtek se na síti objeví dlouho očekávaný a mnohými proklínaný sedmý díl. Na tento díl jsme čekali celé tři měsíce, což je více než dost. Od té doby bude seriál vycházet pravidelně jednou za týden až do konce května, kdy bude zakončena třetí série klasicky - dvoudílem.

Štítky: Kultura


Komentáře

Ivča
8. únor 2007, 18:29

Lost je opravdu jak droga . Dívali jsme se na další díli na AXN a ten kdo to neviděl tak věřte , že si ohryžete nehty než budou dávat další díl. My jsme nebyli jiní .Stojí to , ale za to .

linvris
8. únor 2007, 11:42

Stargate atlantis je ve své podstatě spojení všeho dobrého, co se štáb naučil v SG1 a taky je to na seriálu hodně poznat. Nemluvě o tom, že bude mít minimálně 4 řady a do toho všeho se ještě chystá další Stargate seriál :)

Redaktor ovsem.netAutor článku Johnyz
7. únor 2007, 10:54

PBreak mi připadá takový hodně vycucaný z prstu, ale asi to bude tím, že mám odsledovanou pouze první sérii. V druhé prý lítají na svobodě a pátrají po lidech, tak uvidíme … zato takový Stargate atlantis, u kterého jsem viděl první díl první série, má perfektní nástup a stává se ještě návykovější než všechny seriály dohromady … :-)

hp
7. únor 2007, 10:43

jednu radu pro “stahovače”. bydlím na koleji a nedávno mi přišel mail s tím, že jsem se stažením jednoho filmu dopustil tzv. copyright infringement. amer. televize a filmová studia začínají používat P2P sitě a jakmile máte to štěstí, že uploadujete přímo jim, jste v průseru :). teda pokud bydlíte na koleji a admin se rozhodne zamezit vám přístup na net…

vím, nejedná se o lost, ale je podle mě jen otázkou času, než to začnou dělat taky… čili, pokud tak ještě nečiníte, stahujte peerguardian a braňte se! ;-)

každopádně, na Lost se těším jak malý kluk!

hehe
7. únor 2007, 09:56

PB už nějaký ten pátek bohužel dávaj

linvris
7. únor 2007, 00:28

jn. A není to jediná přestávka, která po dlouhé době skončila. Ještě taky připočítej obě dvě série StarGate, nebo třeba Prison-Break a podobně ;)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací