Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Mobilní operátor U:fon se zaměřuje na seniory


Mobilní operátor U:fon se zaměřuje na seniory

Autor: Milan Kvita  |  8. leden 2008  |  zobrazeno: 4 436×  |  3 komentáře

U:fon

Mobilní operátor U:fon začal nabízet zákazníkům nad 60 let bezdrátové volání s paušálem za 179,-. I když je paušál jeden z nejnižších v ČR, poplatky za volání už tak lákavé nejsou (na pevnou za 1,58, na mobil 5,90, smska 2,26). Pokud se upíšete na 2 roky, dostanete i přístroj za kačku. Kompletní nabídku naleznete na ufon.cz.

Štítky: Komunikace


Komentáře

pivnickova
17. leden 2008, 20:57

Furt je to ale lepší, já si kupovala kredit, ale hovor asi 7,15 za minutu. Moc nepomohlo že po 3 minutách to bylo zdarma. Já zas tak hovorná nejsem. Takže jsem si vzala paušál a mám to alespoň o necelou korunu levnější. Ufouni si můžou volat v síti zdarma, takže když koupíte aparát sobě i máti, platí se jen paušál, hovorné už ne.To co je uvedeno platí do dalších sítí. A to mají drahé všichni. Bodejť by ne, když tu zatím jeden druhého nechávají žít.

noname
9. leden 2008, 09:16

Já taky raději naše dobiju a mám pokoj :)

Redaktor ovsem.netAutor článku Johnyz
8. leden 2008, 18:30

mám z toho takový všelijaký pocit. 200 za měsíc je docela dost. To našim raději dobiju kredit a mám pokoj na dva měsíce … co vy na to ?

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací