Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Mozilla Firefox 3.0.9 pouze opravuje řadu chyb


Mozilla Firefox 3.0.9 pouze opravuje řadu chyb

Autor: Jiří Melčák  |  22. duben 2009  |  zobrazeno: 6 152×  |  8 komentářů

Včera uveřejněná nová verze webového prohlížeče Mozilla Firefox 3.0.9 nepřináší žádné novinky, pouze došlo k opravám několika chyb jak bezpečnostních, tak těch týkající se stability prohlížeče. Opravená byla také funkce focus u nově otevřených oken a zrychlilo se odesílání velkých formulářů. Je škoda, že se Firefox nemůže zbavit své pověsti o proděravělém a chybami zmítaném prohlížeči.

Štítky: Internetové prohlížeče


Komentáře

krokodyl.50
9. duben 2010, 12:16

rad bych hry

Jitule
23. duben 2009, 10:30

to Miki: ja sem nemyslela zrovna konkretne tebe :) spis skupinu lidi,kteri nedaji na ff dopustit a furt me presvedcuji,ze je nej :)

to Jirka: jako jak – Opera hnije??? moje Opera teda nehnije ani nahodou – bych to musela cejtit ne? :D

Muf
23. duben 2009, 10:22

No budme radi, ze je opravuje… Ostatni je spis pridavaji.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
23. duben 2009, 09:48

@Miki: Samozřejmě, že ostatní nejsou bez chyb. Napsal jsem to, neboť FF používám roky a za tu dobu se v realease notu objevilo tolik oprav bezpečnostních chyb, že mě to prostě nejednou zarazilo. Samozřejmě, že na takový IE6 nemá, ale ten se nevyvíjí. Na druhou stranu jsem rád, že FF žije. V poslední době mám naopak pocit, že Opera hnije na místě… Nádstavba nad IE – pro mě kdysi zbožňovaný prohlížeč – Maxthon 2.5 na tom teď s vývojem není o moc lépe. Člověk je pak i vděčný za IE8, byť co nový IE, to více intergrovaných vykreslovacích jáder :o)

Miki
22. duben 2009, 23:56

@Jirka: Mno, nevim… koukal jsem na nějaký srovnání co se týče chyb a nevycházel z toho o nic hůř než třeba takový Internet Explorer… Nemyslím si prostě, že Firefox je ohledně chyb nějaká černá výjimka.

@Jitule: Netvrdím, že je nejlepší. Každému vyhovuje něco jiného. Jen se mi prostě moc nelíbí to označení o “zprofanovaném” chybovém prohlížeči. Vyvolává to ve mě dojem, jako kdyby ostatní prohlížeče chybové nebyly :-).

Jitule
22. duben 2009, 22:17

Ja furt rikam,ze ff neni nejlepsi a furt mi nekdo neveri :D myslim,ze je dokonalej cas na poradnej flame na foru :D

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
22. duben 2009, 20:16

@Miki: Poměrně dlouho. Vývojáři neustále lepí jednu díru za druhou, stačí se podívat do realase note.

Pozor, já Firefox nezatracuji, naopak – aktivně používám 7 prohlížečů kvůli testování webovek, ale Firefox mám jako výchozí prohlížeč, zejména ovšem díky úžasnému Firebugu, ale nejen kvůli němu.

Miki
22. duben 2009, 19:59

He? Odkdy má Firefox pověst proděravělého a chybami zmítaného prohlížeče? Já osobně mám naprosto opačnou zkušenost. Používám ho již několik let ke své plné spokojenosti.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací