Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Ověření pravosti Windows


Ověření pravosti Windows

Autor: Miroslav Tydlačka  |  6. březen 2006  |  zobrazeno: 31 024×  |  12 komentářů

Už víte, co je největší trhák na internetu, o čem se nejvíce mluví. Ano máte pravdu, je to problém s ověřením pravosti Windows XP a proto se mrkněte zde, kde je to jednoduše a stručně vysvětleno. Osobně nevím, o čem je řeč, ale snad z toho budete chytřejší.

Štítky:


Komentáře

Petr
2. březen 2009, 11:25

No jak to tady čtu tak někteří co tady psali jsou určitě PC experti,dost jsem se těm názorům nasmál i když je to trošku většího data:-D

Redaktor ovsem.net Jirka
17. říjen 2006, 21:01

Není to pitomost, je to volba. Jako antivir používám Active Virus Shield (od Kasperského) a mám čisté WinXP SP2 s vypnutými aktualizacemi a nemám problémy s ničím, ani s viry, ani trojany a to vzhledem ke zdejšímu redaktorství rozhodně zabrousím často na warez stránky. Opakuji, není to pitomost, nýbrž volba. Osobně však běžným uživatelům aktualizace doporučuji, nikdy jsem je nezavrhl, jen je nepoužívám.

pepa
17. říjen 2006, 19:46

No a kdyby to místní chytráci dočetli do konce a ti co jsou-”počítačově velmi znalí” tak se taky dozví jak tyto kontroly obejít a v odkazech na to najdou díky těm co se opravdu vyznají v programování taky “lék” a nebudou tady vybízet k takovým pitomostem neinstalovat aktualizace.Chtěl bych vidět co používáš za ochrany-pokud firewall z Woken a nejakej Home Avast!+Spyboth tak si dál mysli že ten PS máš čistej.

Marek
6. říjen 2006, 21:13

Ahoj.
Prosim poraďte mi, jak přesně mám vypnout aktualizace.

Johnyz
29. březen 2006, 13:34

ano, Linux, na stara kolena se jej budes muset naucit anebo se stat piratem jako nadpolovicni vetsina ostatnich :)

marian
29. březen 2006, 13:23

mám koupenou legální WIN95.později po připojení na net win98 stálo mě to dalších 600kč. všechno nainstalovaný na stare pc.486.
když mi shořel koupil jsem si nový počítač na kterem mam XP.

Windows95/98 na to, kolik jsem tenkrát vydělal stál šílený prachy Těd jsem v duchodě a nemám na to abych do počítače vrážel další prachy
to rači Windows zruším.
NEBO JE JINÁ MOŽNOST??

Johnyz
20. březen 2006, 12:50

4 případy tzv. nakažení a číslo se pořád navyšuje :) pořád nacházím nové lidi, kteří si tu utilitku stáhli a teď jim to tam furt vyskakuje :D

Jirka
20. březen 2006, 12:02

Je to bomba a přesně to funguje podle návodu, autor je frajer!!!

Redaktor ovsem.net Jirka
8. březen 2006, 18:48

Jo, o tom to je – číst. Stačí si přečíst, co člověk instaluje a je v pohodě. Člověk, co nechodí po erotických nebo warez stránkách, jen tak vira nechytí. To spíš trojana. Vira chytnu leda tak přes email a tam stačí mít nastavené správné filtry.

Viděl jsem i taková zvěrstva jako 3 GB velikost adresáře WINDOWS a to díky zapnuté aktualizaci… Člověk se pak nesmí divit, že je počítač pomalý.

Možná ale máte pravdu. Já se považuju za člověka počítačově velmi znalého a proto nevidím důvod mít zapnuté aktualizace, ač mám legální Windows. Nejsem prostě BFU :-)

Johnyz
8. březen 2006, 18:17

e? tak to já bez aktualizací ani ránu. Beru to jako součást ochrany proti virům a trojanům. Jsem ovšem natolik opatrný, že si tuto utilitku rozhodně nenechám nainstalovat. Nicméně už znám 4 případy kdy tomu tak bylo. Vše samozřejmě NEOPATRNOSTÍ a tím, že se nikdo neoběžoval číst, co to vlastně INSTALUJE.

Redaktor ovsem.net Jirka
8. březen 2006, 17:13

S tím nelze než souhlasit. Osobně jsem nikdy neměl aktualizaci zapnutou. Opakuji NIKDY a reinstaloval jsem kompa stejně “často” jako mí známí soudruzi se zapnutýma aktualizacema. Bez aktualizací se dá bez problémů žít.

Bruce808
8. březen 2006, 17:07

JJ jsou lidi co si nainstalují WindowsXP (unoff) a stahují aktualizace. A najednou se diví že jim tam vyskakují okna že nemají originální WindowsXP. Nu což. Ale návod je použitelný ;)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací