Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Paroubek zpochybnil volby


Paroubek zpochybnil volby

Autor: Jiří Melčák  |  3. červen 2006  |  zobrazeno: 4 330×  |  6 komentářů

Pokud jste sledovali přímý přenos na ČT1, mohli jste slyšet proslov Paroubka, ve kterém se snažil zpochybnit parlamentní volby. Nerozumím jeho postoji, díky nemuž si nezíská popularitu ani mezi voliči, kteří jej volili. Je to strach z prohry. Vyhrála ODS a jen díky nesmyslnému procentuálnímu dělení křesel dojde k problémům.

Štítky:


Komentáře

Johnyz
6. červen 2006, 23:47

http://www.dostparoubka.cz/

JKHT
4. červen 2006, 21:32

Jo, přesně tak, včera jsem pořád sčítal procenta pravice a levice a pořád jsem byl v klidu, protože pravice měla víc. Pak jsem začal větřit zradu, když Pablbek házel nějakých 101 mandátů.... A pak mi to potvrdili v televizi z volebního studia, teda ne těch 101, ale 100/100. Za tenhle výsledek můžeme poděkovat horníkům na podpoře, kteří to maj na háku a rádi by návrat minulých časů (ústecký kraj, ostravský a olomoucký). Zasloužili by do držky, jak sliboval další blb Jandák…..

černá svině
4. červen 2006, 17:46

Je to bohuzel tak, ze pokud bude dochazet k takovym paradoxum, kdy pravice v souctu ziska o 3 procenta vice, nez levice, a stejne nema vetsinu, tak nase republika pujde od nestability k nestabilite…. Konecne zruste de Hondtovu metodu prepocitavani, jinak to nevidim!!!!

Tomasini
4. červen 2006, 15:02

Bohuzel k temto problemum diky procentualnimu deleni dochazi jiz po nekolikate a mozna by nebylo spatne se tim zacit zabyvat a navrhnout v parlamentu nejake prijatelne reseni.
Paroubkovo chovani uz tak trochu prekracuje meze chovani hodneho jeho postaveni a funkce. Socialisti by si meli udelat poradek ve svych radach a klepnout ho po prstech – popr. to resit macko-fackou :). Tu by si zaslouzil zleva i zprava. To by ovsem museli mit trochu odvahy. Zatim ji meli jen socialisti na Vysocine. Jinak je to ustrasene stado Paroubkovych ovci.
Doufejme, ze povolebni jednani povede k odsunu CSSD a KSC do opozice a ODS bude moct sestavit produktivni a akce schopnou koalici.

JKHT
4. červen 2006, 11:20

To nn. Vítej v klubu… :-)

nn
4. červen 2006, 00:28

Člověk,který neumí prohrávat nemá ve vedení státu co dělat !!!Po dlouhých letech mi bylo umožněno poprvé volit.Jsem rád,že jsem k jeho pádu přispěl svým hlasem.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací