Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Qtrax odstartoval aneb opravdu budou mp3 zadarmo?


Qtrax odstartoval aneb opravdu budou mp3 zadarmo?

Autor: Milan Kvita  |  29. leden 2008  |  zobrazeno: 6 540×  |  2 komentáře

Projekt Qtrax je již pár hodin na světě. Qtrax je další P2P síť, která byla vytvořena za účelem stahování MP3 hudby bez žádných poplatků a LEGÁLNĚ. Vzhledem k enormnímu zájmu je v tuto chvíli Qtrax přetížen, takže si maximálně zaregistrujete klientské ID a dostanete se na přehled nějaké kapely. Stažení songu je zablokováno textem Download coming soon.

Štítky: Hudba, Internet


Komentáře

Marty
1. únor 2008, 12:56

Už z toho táhnu, vubec nevím jak se mi to povedlo…
Na PC nejsem lama ,ale prijit na to jak tahat pres tenhle kram je neco.. otevru to jednou ma v zalozkach jenom Qtras.com podruhe to tam ma 6 veci na vic.. po třeti to tam ma zas jen Qtras.. Nakonec ve sve touze jsem jen tak zkusil spustit safe mode, ten se samozrejme nenacet cely ale koplo me to na stranku kde se konečně daji vyhledávat soubory.. (mp3) a tak jsem zacal táhnout :-)
Ty jo ale myslel jsem že dřív naprogramuju p2p klient nez tady zacnu sosat :D

amertak
30. leden 2008, 14:04

Stejně to za chvíli zruší.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací