Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Rozpadl se Ready Kirken ?


Rozpadl se Ready Kirken ?

Autor: Milan Kvita  |  18. červenec 2006  |  zobrazeno: 4 082×  |  5 komentářů

Velmi známá česká hudební kapela Ready Kirken se rozhodla ukončit spolupráci s Michalem Hrůzou. Pro některé to znamená rozpad této party, pro ty další pouze personální změna. Členové uvedli jako důvod snad vše, co se dá - osobní důvody, přístup k fanouškům a hrubé poškozování jména kapely. Oficiální zprávu si můžete přečíst přímo na jejich stránkách www.readykirken.cz nebo na serveru idnes.cz.

Štítky: Hudba


Komentáře

?!?!?!
4. srpen 2006, 00:45

Zajímavé,že 8 let nikdo nediskutoval o autorovi hudby….to bylo vcelku jasno a zbytek kapely naprosto nezpochybňoval michala jako výáhradního autora všeho (to,že byl ochotný se s nima dělit o SVÉ autorské honoráře byla pouze jeho dobrota…...na žebrotu!!!!) Ale bezpáteřní materialisti využijí všeho, jenže po tolika lžích už asi i věří tomu,že jsou “3/4” autoři hudby!

Majka
19. červenec 2006, 15:45

dajte nam navody na Ice Age 2 lebo som zufala a neviem ako dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Johnyz
19. červenec 2006, 14:29

no tak teď nevím čemu mám věřit

Vyjádření skupiny
19. červenec 2006, 14:24

Firma Universal přesměrovala doménu www.readykirken.cz na svůj web, aby znepřístupnila oficiální stránky skupiny. Na svých stránkách ji nedala prostor k vyjádření a komentáře k článku smazalo a možnost přidat další úplně zrušilo. Oficiální web skupiny Ready Kirken je na kirken.freemusic.cz

Johnyz
18. červenec 2006, 09:31

1+1 je fajna pisnicka

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací