Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Stop kouření - petice


Stop kouření - petice

Autor: Martin Tydlačka  |  17. duben 2007  |  zobrazeno: 10 190×  |  29 komentářů

Chcete se alespoň trochu podílet na zákazu kouření v restauracích? Pak není nic jednoduššího, než podepsat petici na www.stopkoureni.cz. Tam vyplníte kolonku a na e-mail vám přijde potvrzovací odkaz a tím se připíšete k počtu, kteří již petici podepsali. Takže jestli nemáte taky rádi zakouřené restaurace, neváhejte a podepište petici. A můžete být klidní, že jste aspoň něco udělali pro zastavení kouření v restauracích.

Štítky:


Komentáře

Venca
18. duben 2007, 15:35

to hp: ty nejdřív označíš logiku článku za zcestnou a pak napíšeš v dalšim odstavci takovou koninu… Orální sex, na rozdíl od kouření (cigaret), neobtěžuje okolí, víme?

Venca
18. duben 2007, 14:56

to Jitka: Ale nepřestanou – jeď se podívat do Irska…

noname
18. duben 2007, 14:31

Kuraci se porad ohaneji duvody podobne logickymi jako poslanci, kdyz jim nekdo chce sahnout na plat a ‘jine socialni davky’ nebo imunitu.
Obecne mi nevadi zadna lidska cinnost i skodliva, pokud si dotycny skodi sam sobe a neobtezuje nebo nezpusobuje tim jakoukoliv ujmu druhym, kteri to nechteji.

Redaktor ovsem.net Tydla
18. duben 2007, 12:42

Ale osobně mě hřeje pocit, že jsem něco udělal pro to, aby se v restauraci nekouřilo. Řeči o tom, že restaurace budou prázdné je nesmysl. Ve Francii to takhle funguje a restaurace jsou stále plné a i bez té cigarety a smradu.

Redaktor ovsem.net Jirka
18. duben 2007, 10:40

Petice tomu nepomůže. Nic tomu nepomůže. A že jsou kuřáci utlačovaní... no možná jo, ale no a co… mě berou mory, když si jdeme sednout do restauračky a smrdíme, jak ti odporní kuřáci a to jen proto, že si chceme taky zajít sednout? Nekuřáci obtěžují kuřáky jak? Snad jedině existencí, že… to je fajný argument.

jitka
18. duben 2007, 10:30

Tak tohle mě fakt dokáže naštvat. Chápu, že restaurace dělí na kuřácké a nekuřácké, chápu, že se nesmí kouřit v době obědů – i když to raději zajdu do kuřácké restaurace. Ale není pravda, že když se zakáže kouření v restauracích, nepřestanou tam chodit lidi. Ale přestanou…. Nebo budou sedět na zahrádkách a vevnitř bude prázdno. Znám to z vlastní zkušenosti. Kde najdete líp místo? V kuřácký nebo v nekuřácký restauraci? :-) Žádnou petici nepodepisujte :-D

Johnyz
18. duben 2007, 10:13

podporuji tuto petici. Kouření je jako zkažený zub, který by se měl vytrhnout ..

hp
18. duben 2007, 08:17

kolik je let autorovi tohoto článku? jeho logika je zcela zcestná. zakazovat něco formou legislatavy je poměrně zhoubný způsob napravování společnosti, stačí mrknout do historie.

aby nenudil, jeden příklad za všechny: jednou se třeba dostaneme k tomu, že se zákonem zakáže orální sex (tak jako v některých státech v Americe). kouření jako kouření, že ;-)

Balron
18. duben 2007, 00:05

ehm…pekne no, ale ja se jako kurak ucastnit nebudu :d … kazdopadne uplny zakaz se mi moc nelibi..me se spis libi to rozdeleni na kuracke/nekuracke … Kuraci to taky nemaji lehke :D Uz jen to jak nam porad pekne zdrazuji cigarety…jeste k tomu pridejte zakaz koureni v restauracich(=hospodach) a pak muzete rovnou dat povoleni nekurakum nosit zbran a strilet kuraky na potkani.. ^^

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací