Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Telecom opět zdražuje


Telecom opět zdražuje

Autor: Milan Kvita  |  7. duben 2006  |  zobrazeno: 4 826×  |  3 komentáře
Sbohem telecome

Náš zlatý český telecom už není zlatý, dokonce ani stříbrný a bronzový. Když jsem se dozvěděl o jarní nabídce, připadal jsem si jak v kocourkově. Tarif mini podraží o 19%, standard o 23%. U mini ještě k tomu započítání 5,95 za první minutu, ostatní už jsou levnější. Vítanou změnou bude snad jen tarif Nonstop. O nabídce vytáčené připojení za paušál se radši ani nezmiňuji. Volání z budky rovněž podraží. Přesné informace na www.telecom.cz

Štítky:


Komentáře

Mag
3. květen 2006, 18:14

Neskutečně arogantní chování Čtc mě aspoň donutilo přejít s pevnou linkou i adsl k Bluetonu,1Mbit rychlost,no data limit,bez FUP,za 770,-Kč vč.dph. Cena i s paušálem za pevnou.
Ádié Čtc…už tě nikdy nechci ani vidět !!! I s Krausem

Redaktor ovsem.net Tydla
7. duben 2006, 12:56

No dnes mi to Telecom zvedl na 512, ale jelikož jsem měl tarif Hit kdy se mi nesnižovla rychlost, ale doplatil jsem cca 60 Kč za 1GB tak jsem zvědavý jak to budou řešit teď. Protože jsetli mi to zruší a po 2 GB limitu mi to spadne na 64 kb/s no tak to potěš pánbů.

Sejvi
7. duben 2006, 11:39

Cesky Telecom (ceska pobocka Telefonicy) rozhodne nepatri do tohoto stoleti, ani to tohoto statu! At si sve tragikomicke pokusy (zlodejnicky) jdou zkouset nekam do Uzbekistanu! Tady na to neni nidko zvedavej.
Jsem zhnusen! A Jan Kraus to rozhodne uz nezachrani!!!

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací