Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Tisíc a jedna noc - pouze nafouknutý seriál?


Tisíc a jedna noc - pouze nafouknutý seriál?

Autor: Vojtěch Král  |  8. únor 2011  |  zobrazeno: 28 528×  |  12 komentářů

TV Nova v posledních dnech nešetří chválou turecké telenovely Tisíc a jedna noc (Binbir Gece v originále), ale sledovanost a kvalita nemusí být ve vzájemném rovnajícím se poměru. Co si o seriálu myslí bezmála 2 tisíce návštěvníků Česko-Slovenské filmové databáze (ČSFD)? Že by tento "úspěšný" televizní počin byla jen nafouknutá bulbina ze strany komerční televize Nova? Odkaz na stránku telenovely Tisíc a jedna noc na ČSFD.

Schválně, co si o tomto dá se skoro říci fenoménu myslíte vy? Ťukáte si na čelo? Nebo byste rádi zaťukali na čelo někomu jinému? Minimálně se můžeme všichni zasmát nad komentáři.

Štítky: Internet


Komentáře

karel
17. únor 2012, 15:52

lol… že prý mají prej Turkové úctu k ženám? jo jasně.. ale jen do svatby a než se tam k nim nastěhujete. Pak začnou ženy poshulovat-sloužit nejen manželovi, ale i celé famílii. Neříkám ve všech případech, ale je jich celá řada. Spousta ženských odtamtud po procitnutí s brekem utekla. Holt jiná mentalita.

veronika
7. říjen 2011, 18:17

moc ten seriál nekritizujte protože takoých seriálů není moc je to ten nej seriál na světě a taky hudba je nádherná

Gábina
23. únor 2011, 01:46

Kdo jste nebyl v Turecku tak to nekritizujte! Byla jsem tam delší dobu.Když jsem se vrátila domů a viděla jsem se jak se tady chovají hrozně naši muži k ženám bylo mi z toho zle.Ano muži tam mají autoritu,ale úctu k ženám.

Jitule
12. únor 2011, 19:59

to Jiri : Tak vis jak, je to z Turecka – oni tam maji nektery nazory a zasady jak pred 200 lety, tak mozna i s hudbou to maji podobny :D

Redaktor ovsem.net Jiří Melčák
12. únor 2011, 12:25

Božátko princeznu Šeredné Záda přesunuli z primetime do odpoledních hodin. Hádejte proč? Protože se na to dívali jen poměrně starší spoluobčané, což zrovna nejsou ti zajímaví z pohledu inzerentů.

Ale fakt vám něco řeknu, ta hudba je prostě katastrofální v tom jakože seriálu. Podle mě mučí vědomně lidi. To přece není možné, aby tohle pustili do světa v jedenadvacétém století.

Jitule
11. únor 2011, 14:27

Jj treba cumim cumim do monitoru a parim parim parim vid :D

Redaktor ovsem.net Johnyz
11. únor 2011, 13:49

Pozn. #1
počkejte až to budou opakovat jako Mash :-)

Pozn. #2
na FB jsem viděl hodně bojkotů ohledně STOPu programu a z celého srdce přeji autorům ať jim to NEvyjde.
Ti méně inteligentní budou happy a ti inteligentní si konečně uvědomí, že existujou i jiné aktivity než Čumím čumím na bednu …

Jitule
10. únor 2011, 00:33

No jeste ze ten Star Trek mame, svet je hned takovej jasnejsi :D

hmm akorat timpadem se muzeme “tesit” na 40 serii Tisic a jedny noci co…

Redaktor ovsem.net Jiří Melčák
9. únor 2011, 09:30

@Jitule: Jako taky mě to rve žíly, ale jsem soudný. Své publikum to má a mít bude. Není třeba se nad tím rozčilovat, ostatně televize zanikne v roce 2040, ne? To přece říkali xkrát ve Star Treku, a já jím věřím.

Jitule
9. únor 2011, 00:27

Ty jo, chlapi, mate pochvalu za statecnost, ja jeste nenasla odvahu na to kouknout :) mam dost vaznej strach,ze by mi naskocila koprivka …
no jednu vyhodu to ma – jak konstatoval muj kolega v praci – aspon vis, ze na Novu nemusis nekolik mesicu ani prepinat :)

Vojta
8. únor 2011, 23:46

Já mám dokumenty rád… A ten hlavní mužský hrdina mi přijde fakt hodně nesympatický :-(

Redaktor ovsem.net Jiří Melčák
8. únor 2011, 23:03

Ty meziznělky jsou kulervoucí. A ta, co zní jako vykradená z Dobytí ráje, no potěš koště.

Já se nedivím, že to má úspěch, je to vymývárna, natažená jak snopel. Člověk nad tím nemusí přemýšlet. Ty pazvuky z meziznělek vám pročistí uši. Co víc si přát? Přece nebudeme čumět na dokumenty ne :o)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací