Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Zpackaná soutěž o nejhorší web ČR


Zpackaná soutěž o nejhorší web ČR

Autor: Jiří Melčák  |  1. srpen 2007  |  zobrazeno: 7 040×  |  16 komentářů

Server iDnes vyhlásil zajímavou hlasovací soutěž o nejhorší web ČR. Zajímavá byla do okamžiku, kdy byl nominován a zařazen web, který do této soutěže zcela jistě nepatří a který byl okamžitě předurčen k výhře. Nejhorším webem nemůže být napůl odborný ezin s 10.000 návštěvníky denně. Lidé pro něj hlasují, protože jeho autora milují anebo nesnášejí. Soutěž se tak stala trapnou záležitostí a bohužel nevyhraje můj favorit - Peprnet :(

Štítky:


Komentáře

Dymos
5. srpen 2009, 15:42

Další kolo jednoznačně vyhrává http://www.ofpkomunita.blog.cz Magor co to tam vede snad ani nemůže existovat

Redaktor ovsem.net Johnyz
31. srpen 2007, 08:37

takze prvni byl Hulan , peprnet az treti. vice tutaj :

http://technet.idnes.cz/ankety.asp?id=A20070727_NYV_251

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
13. srpen 2007, 13:48

Komentáře jsou tu právě od diskuze a moc mimo téma to není.

Je pochopitelné a já to uznávám, že když má někdo v portfoliu 450 webů, tak to musí vypovídat o pracovitosti i o zájmu klientů. Ale protože má každý právo na názor, tak z pohledu našeho přístupu k tvorbě grafiky musím říct, že mi skutečně Ivaniny návrhy příjdou velmi složité, až se jednotlivé části webu bijí mezi sebou. A ono závratné číslo je také dané tím, že se v oboru pohybuje velmi dlouho, my teprve krátce.

Ale jak říkám, každý to děláme jinak a máme jinou klientelu.

Plaváček
13. srpen 2007, 13:18

[9], [12]

Nevím o tom, že by Ivana Bednářová o sobě kdy prohlašovala, že je slavná. Vím jenom to, že v této chvíli má ve svém portfoliu přes 450 webů, což svědčí o dvou faktech. Za prvé – umí pracovat a za druhé – o její designy je zájem. Co si myslí anonymní fňukalové je jí fuk a Radku Hulánovi taky.

Zmiňuji ho především proto, že současný design Welldone byl jeho nápad a grafička, ostatně jako vždy ve své praxi, jenom plnila přání klienta. Konečně stejně jako přání mé a myslím, že redesign mého skromného Blábolníku a pár webů pro mého spokojeného amerického zákazníka zvládla na výbornou.

Máte zajisté právo na svůj názor, ale na druhou stranu si dávejte pozor, co píšete o ženě, kterou neznáte a o jejíž skutečné práci a nasazení nemáte ani potuchy.

Děkuji za pozornost a majitelům tohoto webu se omlouvám za mírnou poznámku mimo téma.

ahoj
13. srpen 2007, 11:15

Mám naprosto stejný názor o grafice Ivy Bednářové jako David Mach. Její sláva spočívá opravdu jen v tom, že o ní kdysi RH napsal, že je dobrá grafička, přitom ona a ani on nemají o pěkné grafice ani páru, bohužel. A protože si RH myslí že Ivana je dobrá, tak si to budou najednou myslet všichni. Ach jo… Je plno 100x lepších grafiků než ona.

Jirka
9. srpen 2007, 19:34

Jo dal trestní oznámení,ale ne za tu soutěž,nýbrž za článek dvou pak,který vyšel tuším 6.8. 2007.V tomto článku Radka Hulána přímo pomlouvají, nazývají rádoby znalcem apod. , přitom pokud by to tak bylo, pak by nebyl úspěšnej podnikatel se svojí softwarovou firmou.

Navíc ti pánové v tom článku kritizujou i ostatní weby, například stránku nějaké místní organizace KSČM, že je prý na úrovni Mateřské školky apod.Design je prostě stejný jako na většině domén firmy estranky.cz .

Tím chci říci , že pokud autoři článku neukážou svoje vlastní weby, tedy ty které sami naprogramovali, pak je to jenom ,alespoň pro mě, hloupej nic neříkající článek.
Tímto způsobem bych takové hodnocení bral třeba od panů Dušana Janovského a Iva Lukačoviče.

WWWendy
9. srpen 2007, 08:33

Ten debílek na ně podal trestní oznámení, to je fakt vymaštěnec až to bolí!!!

David Mach
4. srpen 2007, 20:26

No právě... Iva Bednářová má tak přeplácané designy (všude samé serepetičky a podobné nesmysly, co z webu dělají složité a nepřehledné místo), že občas nechápu, proč je vlastně tak “slavná”... Jednou jsem dokonce nabyl dojmu, že jen díky RH…

Ale je to můj osobní názor, mám rád vzdušné weby… No a možná i Radek má na to svůj názor, když chce ten design změnit :D

Patrik Vogl
4. srpen 2007, 19:35

“větší designoví “frajeři” než Hulánův výtvor.” Jen bych rád upozornil, že ten grafický návrh je práce Ivy Bednářové ;-)

Tomouch
2. srpen 2007, 12:44

No taky jsem se pídil po přesných kritériích. Vypadá to asi na hodnocení podle designu a struktury. Jinak souhlasím s Jirkou: “soutěž” to byla zajímavá, teď už je to opravdu fraška. Co se týká designu a laického pohledu většiny čtenářů iDnes.cz jsou tam nominovaní větší designoví “frajeři” než Hulánův výtvor.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
2. srpen 2007, 12:36

Peprnet a 10k denně? Ee, naštěstí. Podle Toplistu má Peprnet denní návštěvnost cca 1.600 a od data přidání (téměř spuštění webu) 20. 11. 2006 tam bylo směšných 160.000 lidí... A nemohu se ubránit pocitu, že oni měli nějaký deadline do března 2007, kdy web muselo! navštívit 300.000 lidí, jinak měli vracet dotaci. Předpokládám, že se však na tohle zapomnělo a směle se peprníkuje dál.

Redaktor ovsem.net Johnyz
2. srpen 2007, 12:20

nikde jsem nevyčetl kritérie, podle kterých by se daný web měl hodnotit jako nejhorší.
Design ? Články ? Osobnost a autoři ? Struktura ?

Měl by to být bulvár s návštěvností 10000 ? Nebo nějaký blog s návštěvností 500 nějakého začínajícího človíčka ? Dle mého je tato soutěž úplně mimo mísu …

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
2. srpen 2007, 11:52

Byl bych rád, páč ten web si to skutečně zaslouží. Bluvár za peníze daňových poplatníků. Fuj.

Hanz
2. srpen 2007, 11:18

Vsadíme se, že to peprnet vyhraje? :o)

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
2. srpen 2007, 11:06

Jenže tohle je obrovský omyl. Nerozhodují skuteční čternáři iDnesu, ale lidé (z velké části), kteří ho miluji a nesnášejí a které on vyzývá na webu, aby pro něj hlasovali, aby mohl v této směšné soutěži vyhrát. Díky obrovské denní návštěvnosti v porovnání s ostatními weby je to prostě rozhodnuté.

A já uznávám, že píše kecy, ale je tam i dost skutečně odborných článků. Jde mi o nesmyslnost. I kdyby psal samé bludy, návštěvnost hovoří o opaku.

WWWendy
2. srpen 2007, 08:46

Je pravda, že Hulánův rádobyodborný webík je hodně čtený, ale nevím, proč by nemohl být vyhlášen jako nejhorší web v ČR – tak jednotvárný obsah (neustálé kecy o nVidii, iPhonu a Intelu pořád dokola) a taky grafické a barevné ladění (vybluté lečo) si rozhodně zaslouží nějaké ocenení. Jaké, o tom ať si rozhodnou čtenáři na iDnes.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací