Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Full Spectrum Warior


Full Spectrum Warior

Autor: mirek  |  9. březen 2005  |  zobrazeno: 6 901×  |  1 komentář

Full Spectrum WariorNa mé PC se dostala tato pro mne zpočátku neznámá hra, očekával jsem klasickou hru 3D viz. Medal, ale jaké bylo mé překvapení když jsem měl před sebou neboli pod sebou hned čtyři vojáky jako jednotku Bravo a Alpha ovládáte každou jednotku zvlášť a to jako celek takže určujete místo přesunu a směr střelby. to co mne zaujalo na této hře je samozřejmě grafika a možnost ovládat dvě jednotky na sobě nezávisle, tím hra získává svou jedinečnost. Hru jsem dohrál celkem v krátkém čase a dá se říct že jsem se časem nudil což bylo způsobeno tím že postup byl stále stejný a kromě super grafiky se během boje nic neměnilo, ale i to mě neodradilo od toho abych tuto hru nedohrál :-) a s dalšími koly se netěšil na nové úkoly, které mám splnit a tím odkrýt další mapy s všude přítomnými nepřáteli, kteří se umně skrývali za bednami nebo rohy domů.

Pokud tedy v obchodě nebo marketu uvidíte krabici s hrou s tímto názvem věřte že musíte mít tento styl hry v podvědomí a víte vo co go a pokud to víte s klidným svědomím ji kupte!

Štítky: Akční


Komentáře

Forces
4. červen 2009, 20:53

Taky byla tato hra vyrobena pro U.S.Army jako přesná simulace boje pro výcvik vojáků.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací