Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Hry


Tony Hawk's American Wasteland

Autor: Jiří Melčák  |  16. březen 2006  |  zobrazeno: 105 688×  |  115 komentářů

Tony Hawk's American WastelandDostalo se mi do rukou další pokračování pro mě velmi záživné a skvělé skateboardové série Tony Hawk. Tento díl nese název Tony Hawk's American Wasteland a je v řadě již 7 pokračováním hry, jíž propůjčil své jméno nejznámnější skateboardista světa - Tony Hawk. První čtyři díly Tony Hawk's Pro Skater byly především o plnění úkolů jako takových. Další dva díly Tony Hawk's Underground a Tony Hawk's Underground 2 se posunuly o krok kupředu a nabízí stejně jako tento díl příběhovou linii, kde se s amatéra stane postupně profík. Na tomto Story modu mi však vadí, že hned od začátku nemáte plnou výzbroj triků, na které jste prostě zvyklí. V klasickém módu jednoduše plníte běžné úkoly - dosažení daných score, sbírání písmen S-K-A-T-E, sesbírání písmen C-O-M-B-O v jednom kombu atd.

Pokračování článku

TrackMania - hodně návyková hra

Autor: Miroslav Tydlačka  |  5. březen 2006  |  zobrazeno: 18 266×  |  11 komentářů

F1 za Českou republikuKdyž se řekne TrackMania, každému se vybaví hry typu závodních aut jezdících po krkolomných tratích s různými loopingy a přemety. Ne jinak je tomu i u této hry TrackMania Nations, jen s tím rozdílem, že jezdíte F1 v celkem vyvedených tratích. A to, co je na této hře dominantní je, že je zdarma. Můžete si ji stáhnout zde na domácích stránkách jen pozor na velikost, instalačka má 265 MB.

Pokračování článku

Hraní her po internetu s programem Xfire

Autor: Miroslav Tydlačka  |  6. únor 2006  |  zobrazeno: 129 040×  |  38 komentářů

LogoNení nic lepšího než si zahrát 3D hry po internetu se svými kamarády nebo cizími hráči. Mít proti sobě hodnotného protivníka, tak to už je pořádný adrenalin a mít proti sobě hned takových protivníků 25, to je už pořádný mazec. Skoro každá hra má v sobě možnost hry po síti nebo internetu, ne vždy však splňuje ty podmínky, co chceme. Proto se některé programy snaží jak toto vše zjednodušit na co nejmenší míru, aby uživatel dané hry neměl s připojením hry přes internet žádné potíže.

Pokračování článku

Yetisports 10

Autor: Jiří Melčák  |  4. únor 2006  |  zobrazeno: 10 184×  |  9 komentářů

Pokračování článku

Moorhuhn - Im Anflug (XXL)

Autor: Jiří Melčák  |  2. únor 2006  |  zobrazeno: 31 913×  |  14 komentářů

Vše co letí v cestě bude nemilosrdně sestřelenoMáme tu další pokračování úžásné série her šílených slepic Moorhuhn. Hra se jmenuje Moorhuhn - Im Anflug. Tentokrát firma Phenomedia nasadila svou slepici do malého bojového letadýlka. A zcela nečekaně letí zrova vaše slepice proti proudu všech ostatních letců a balónkářů :-) A jediné co vám tedy zbývá, je možnost, prostřílet se skrz příletavší dav vašich nepřátel. Letadlo je zpočátko vybaveno malým kulometem, kterým sestřelujete své protivníky. Jediným omezením zběsilého střílení je jen rychlost klikání myší.

Nepřítel v plné polníCelou hru ovládáte pouze pohybem myší a klikáním na levé a pravé tlačítko. Levé tlačítko slouží pro primární zbraň a pravé pro sekundární. Během leteckých soubojů si samozřejmě postupně vybavujete svůj zbrojní arzenál sestřelováním nepřátel a jiných objektů. Veškeré doplňkové zbraně ovládáte pravým tlačítkem myši. Můžete například získat těžkotonážní kulomet nebo bombomet :-) Ten je vhodný zejména k bombardování pozemních raketometů. Při letu můžete narazit na různé bonusy jako je extra život, oprava letadla nebo zpomalení času, které se obzvláště hodí při brutálních nepřátelských náletech. Naštěstí máte ku pomoci letající miny, které při aktivaci sestřelením zabijí všechno v blízkém okruhu bomby. Naopak proti vám stojí spalování paliva, které si můžete doplňovat na vzdušných benzínkách.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací