Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Hry


L.A. Rush - pouliční závody aut

Autor: Jiří Melčák  |  24. únor 2008  |  zobrazeno: 17 889×  |  13 komentářů

L.A. RushDnes jsem měl možnost vyzkoušet jednu starší hru L.A. Rush, která, jak už název napovídá, bude o rychlých autech, zběsilých závodech, brutálních karambolech, obrovských skocích, tunění aut... prostě klasika. Jenže... i když jsem měl nastavení grafických detailů na maximum, byl jsem zklamán. Nevím, zda bylo něco u mě špatně nebo zda tato hra ve verzi pro PC je lehce "odbytá". L.A. Rush je totiž také dostupná pro PlayStation2 a Xbox a našel jsem rozporuplné reakce hráčů, kdy ti z PlayStation si ji nemohou vynachválit a na druhé straně jsou hráči s PC, kterým hra příjde velmi podprůměrná.

Pokračování článku

Aquaria - netypická, přesto výborná arkáda

Autor: Jiří Melčák  |  23. únor 2008  |  zobrazeno: 8 867×  |  3 komentáře

AquariaJe to asi měsíc, co jsem narazil na poměrně netypickou arkádu se jménem Aquaria. Přestože se v poslední době mnoho zajímavých arkád neurodilo, Aquaria je velmi povedenou výjimkou. Ve hře hrajete za malou mořskou sirénu jménem Naija. Hra je plně ovladatelná pouze myší. Levým tlačítkem plavete, druhým pak obstaráváte zbytek - což představuje zejména právě zpěv sirény. Během proplouvání celým světem se naučíte několik písní, díky kterým získáte speciální vlastnosti - můžete si přitáhnout kámen, nechat rozkvést rostlinu, proměnit se ve své drsnější já... Hra vás okamžitě pohltí pěkným grafickým zpracováním a uchu lahodící hudbou. V zápětí však zjistíte, že z mírumilovné sirény se nám stane velmi krvelačná osůbka...

Pokračování článku

3D akce BioShock a jeho podmořský Rapture

Autor: Milan Kvita  |  7. leden 2008  |  zobrazeno: 54 977×  |  11 komentářů

BIOSHOCKK akční hře BioShock jsem se dostal až po rozšíření pamětí u mého notebooku. Bez RAM se to jednoduše nedalo hrát. BioShock mne navíc zprvu vůbec nelákal, i když jsem o ní hodně slyšel. Nakonec se z toho vyklubala akcička, která si vyžádá mnohem více pozornosti. Vyniká hratelností, grafickým zpracováním a příběhem. Hra jede na grafickém engine Unreal 3 a abyste si ji zahráli, potřebujete grafiku, co zvládá alespoň pixel shadery 3.

Pokračování článku

Divoké kmeny aneb vítejte do řad závisláků

Autor: Milan Kvita  |  5. leden 2008  |  zobrazeno: 166 621×  |  96 komentářů

Divoké kmenyMůj život by byl klidnější, kdybych to nehrál. Ale nejde to. Pořád se něco děje, pořád si něco hlídám, ale stavění a budování armády se dere neustále dopředu. A roste to. Roste i kmen, ve kterém jsem. Ano, mluvím o web-based online hře Divoké kmeny, kterou jste už minimálně hráli anebo aspoň o ní slyšeli.

Víte, jak to bývá. Sváteční předvánoční nuda. V televizi desetkrát opakovaný MASH, televizní noviny plné žvástů o mrazu, prostě jak se říká ve sprosté babičce - bylo lautr h...o co dělat. Z nudy jsem proklikával jedno takové naše miniforum a omylem kliknul na www.divokekmeny.cz. No a najednou jsem byl v tom. Vyzkoušel jsem začátečnický druhý svět, o kterém jsem se později dozvěděl, že je zrychlenou verzí.

Pokračování článku

Crazy Chicken Heart of Tibet - moorhuhnovská arkáda

Autor: Jiří Melčák  |  27. prosinec 2007  |  zobrazeno: 15 041×  |  5 komentářů

Crazy Chicken: Heart of TibetPo delší době tady máme novou hru z dílny Phenomedia, což mnohým jistě napoví, že se jedná o další moorhuhnovku, tentokrát to však není střílečka, ale klasická arkáda. Hra se jmenuje Crazy Chicken: Heart of Tibet. Ve hře můžete skákat, plazit se, šplhat, bojovat pěstmi nebo dokonce střílet ze zbraně. A jaký že je příběh? Nespočet dobrodruhů a hledačů pokladů se snažili vyšplhat na horu Shlimalay a dobýt tamní klášter a získat "srdce Tibetu" - poklad, který podle legendy má magické vlastnosti... Ovšem nikdo zatím nebyl úspěšný. A proto přicházíte na řadu vy. V celé hře Crazy Chicken: Heart of Tibet na vás čeká 21 levelů.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací