Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Crazy Chicken Heart of Tibet - moorhuhnovská arkáda


Crazy Chicken Heart of Tibet - moorhuhnovská arkáda

Autor: Jiří Melčák  |  27. prosinec 2007  |  zobrazeno: 15 235×  |  5 komentářů

Crazy Chicken: Heart of TibetPo delší době tady máme novou hru z dílny Phenomedia, což mnohým jistě napoví, že se jedná o další moorhuhnovku, tentokrát to však není střílečka, ale klasická arkáda. Hra se jmenuje Crazy Chicken Heart of Tibet. Ve hře můžete skákat, plazit se, šplhat, bojovat pěstmi nebo dokonce střílet ze zbraně. A jaký že je příběh? Nespočet dobrodruhů a hledačů pokladů se snažili vyšplhat na horu Shlimalay a dobýt tamní klášter a získat "srdce Tibetu" - poklad, který podle legendy má magické vlastnosti... Ovšem nikdo zatím nebyl úspěšný. A proto přicházíte na řadu vy. V celé hře Crazy Chicken Heart of Tibet na vás čeká 21 levelů.

Crazy Chicken Úkol dobýt klášter však nebude jednoduchý, protivníků je spousta a s každým levelem na vás čekají i nové pasti. Nesmíte také zapomenout na časový limit, který utíká opravdu svižně. Během procházení danou úrovní máte možnost sbírat zlato nebo jiné artefakty. Po zabití některých nepřátel získáte klíče k truhlám, které jsou rozesety přes celý level a skrývají poklady v podobě diamantů, lékárničky nebo života. Grafické zpracování je jako obvykle na slušné úrovni. Výhodou také je, že pokud zemřete máte možnost pokračovat od posledního levelu. Osobně mám arkády hodně rád, ale na druhou stranu je vše předem dané a po dohrání není moc pravděpodobné, že se do hry pustíte znovu, což je nevýhoda většiny arkádovek. Další a největší nevýhodou této hry je, že je placená. Demo bude brzy vypuštěno na světlo světa, kde si budete moci zahrát 3 levely.

Crazy Chicken: Heart of TibetCrazy Chicken: Heart of Tibet
Crazy Chicken Heart of Tibet

Štítky: Arkády


Komentáře

nice
28. květen 2010, 21:47

Tady je plně funkční hra:

http://megarapid.eu/files/1245191/msht_upload_by_vladce-tyran.rar

Bez hesla

Mickey
2. leden 2008, 11:16

facha to …. stahujte :-)

Mickey
2. leden 2008, 10:49

Našel jsem na google download této hry … právě ji stahuju , pak napíšu , jestli to není fake ;-)
btw , jestli nékdo máte zájem , tak
http://uloz.to/113882/MOORHUHNHeartofTibet.part1.rar
http://uloz.to/113884/MOORHUHNHeartofTibet.part2.rar
http://uloz.to/113889/MOORHUHNHeartofTibet.part3.rar
http://uloz.to/113877/MOORHUHNHeartofTibet.part4.rar

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
27. prosinec 2007, 20:35

Hodně dobrý dotaz. Omlouvám se, že jsem to v článku nenapsal (článek jsem upravil). Je to bohužel placená hra. Demo bude brzy vypuštěno. Možná už je, ale nenašel jsem.

Redaktor ovsem.net Johnyz
27. prosinec 2007, 20:20

je to freeware nebo placená verze ?

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací