Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Divoké kmeny aneb vítejte do řad závisláků


Divoké kmeny aneb vítejte do řad závisláků

Autor: Milan Kvita  |  5. leden 2008  |  zobrazeno: 166 658×  |  96 komentářů

Divoké kmenyMůj život by byl klidnější, kdybych to nehrál. Ale nejde to. Pořád se něco děje, pořád si něco hlídám, ale stavění a budování armády se dere neustále dopředu. A roste to. Roste i kmen, ve kterém jsem. Ano, mluvím o web-based online hře Divoké kmeny, kterou jste už minimálně hráli anebo aspoň o ní slyšeli.

Víte, jak to bývá. Sváteční předvánoční nuda. V televizi desetkrát opakovaný MASH, televizní noviny plné žvástů o mrazu, prostě jak se říká ve sprosté babičce - bylo lautr h...o co dělat. Z nudy jsem proklikával jedno takové naše miniforum a omylem kliknul na www.divokekmeny.cz. No a najednou jsem byl v tom. Vyzkoušel jsem začátečnický druhý svět, o kterém jsem se později dozvěděl, že je zrychlenou verzí.

Rozvinutá vesničkaPo registraci dostanete vlastní vesnici. Tu musíte rozvinout tak, aby byla schopna produkce a obrany před nepřítelem. Ze začátku máte pětidenní ochranu, takže se nemusíte bát, že by se na vás ostatní přiživovali rabováním. Ve světě divokých kmenů jsou nejdůležitější suroviny. Proto doporučuji povyšovat úrovně právě těchto budov. Čím víc bude proudit vaší vesnicí dřeva, hlíny a železa, tím rychleji můžete rozvíjet ostatní budovy a armádu. Rychlost staveb záleží na úrovni hlavní budovy, obchodovat s ostatními hráči můžete na tržišti, budovat armádu v kasárnách, jízdu ve stáji a v dílně je možno vyrobit katapulty a beranidla. K tomu je třeba víc a víc surovin, které uchováváte ve skladě a ukrýváte ve skrýši před nepřítelem. Čas se počítá v reálných jednotkách (hodiny, minuty, sekundy).

Celý svět je neuvěřitelně rozsáhlý. Zaregistrováno je v této době více než 50k+ vesnic (i když cca polovička bude neaktivní, protože je to přestalo bavit hned první den). Hráči se shlukují do Kmenů a kmeny poté vedou mezi sebou války. Mohou ale vytvořit i spojenectví anebo dohodu o neútočení. Výběr správného kmenu do budoucna je Jedna z budovpoměrně důležitý. Důležitá je především nejenom organizace, ale také počet členů. Potom už si někdo rozmyslí, zda vás bude napadat nebo ne. Mezi hráči můžete komunikovat pomocí zpráv anebo přes kmenové fórum. Velmi chaotická mi přijde mapa a celkové hledání je hodně omezené. Určitě by se hodilo posedět pár hodin navíc a dotáhnout to do lepšího stavu.

Přehled jednotek a pohyb vojskaVe hře je možné zakoupit i premium účet. Je to tak. Někdo to uvítá, někomu je to jedno a někdo kvůli tomu přestane hrát. Mi to přeci jen trochu vadí, protože když se hraje hra, tak by hráči neměli být zvýhodňováni oproti ostatním. Pravidla by měla být jednotná pro každého hráče. Je to ovšem můj názor a zase na druhé straně chápu, že nějak se správci živit musí. S premium účtem získáte lepší mapu, větší přehled a zjednodušenou ovladatelnost.

Webových her, jako jsou Divoké Kmeny, je spousta a dá se mezi nimi utopit moře času. Mezi ty nejznámější bych jmenoval například Red Dragon, Travian, Stargate, Boj o Korunu Českou, Age of Expansion. Kdybych opomněl nějakou důležitou, máte možnost připsat do komentářů (prosím o stručný popis a link). Jsem zvědav, jak dlouho mne to bude bavit, protože větší žrouty času jsem teda ještě neviděl ...

Štítky: Ostatní


Komentáře

Igor
28. prosinec 2012, 15:57

Ano,mě to take štve ten AKTIVAČNÍ KÓD.Tak mi prosim poraďte. ,napište na můj E-mail.
bocekigor01@seznam.cz

Děkuji

honza1218
22. únor 2011, 14:29

ahoj ja hrajudk na 8 svete mam přes 2 miliony vojaku do hromady ma 390 vesnic nejde to uhlídat tak pokut chcete koupit učet ja bichto vyměnil za darkorbit golik 8 iris at střily modre děkuji pls kontak tuj te me na muj ime kmop@seznam.cz děkuji moc moc pokut ma te zajem

dejf
28. červen 2010, 20:09

http://www.divokekmeny.cz/864941-cs10.html

Dudek
20. květen 2010, 01:09

Zdravím všechny. Na netu jsem našel program, který počítá časy vytvoření vojáků.
Popis programu
Program ke stažení
Video, které ukazuje funkce programu
to vše můžete najít na této adrese:
http://nevhodne.nazory.cz/zajimavosti_programy-divoke_kmeny.php

(nebo můžete kliknout na Dudek – a přesměruje se to na adresu toho prográmku;-) )

jura72
11. březen 2010, 21:04

neni nic lepsiho nez to ze na 9 svete hraje v nejlepsim kmenu suportak a tak maji urcite dost informaci o tom co se kde deje. jeho jmeno na kmenech je vlk1vlk

Johndere
15. únor 2010, 23:37

Vyšly nové noviny divokých kmenů, stahujte zde:
www.dknoviny.wz.cz
http://spravedlnost.org/dknoviny/

Henrich
10. únor 2010, 01:25

Haha Baronka z Libelinu :-D

Ty ses taky povedenej. Rikas svoboda projevu a komunisticka cenzura a pak mi das na svy forum ban pro nic za nic :-D Tak nevim, kdo je tu ten cenzor …. a jeste das forum viditelne jen pro registrovane. Jsi fakt frajer! :-D

Baron z Ibelinu
9. únor 2010, 18:28

for henrich
myslíš si že když se tu vydáváš pod něčím jménem tak si frajer??? si ubožák nic víc….máš IQ zmrzlé ryby..
for ten co nemá rad lamy…
ty si druhej takovej ychtil…že ty řekneš že suprt není na hovno tak to platí??? kde žiješ ty jelito,vrat se na zem…pokud se jich tak zastavaš si bud sam ubožák ze suportu a nebo si stejně blbej a namyšlenej jako oni.

BARONzIBELINU
9. únor 2010, 18:19

http://www.anti-divoke-kmeny.cz/smf/

Henrich
9. leden 2010, 17:16

No myslím, že BARONzIBELINU je případ sám pro sebe :-D

ten, co nemá rád lamy
9. leden 2010, 16:05

největší ostuda Divokých kmenů jsou ti hráči, co nedodržují pravidla a pak zaspamují celej net, když dostanou trest – třeba BARONzIBELINU to je všech blbů futrál, že?!

myslitel
9. leden 2010, 15:44

Jste trapní, každá hra má svoje pravidla, a ty se musí dodržovat. Když je někdo bloknutej, je k tomu určitě nějakej důvod. sami o sobě by admini nikoho neblokovali, kdyby se to provalilo měli by průser.

Tajny S.
9. leden 2010, 15:17

Mily Norcek
Ked tolko vykrikujes ze sa blokuje bez dokazov a veci podobnych ako to ty popisujes Bol si niekedy blokovany neopravnene

Norcek
2. leden 2010, 16:40

Pozor!Divoké kmeny na CZ. je podvod!Hra je tam supportem natolik zmanipulovaná,že to už nelze přehlížet.Hráči jsou často odstaveni ze hry a bez důvodně bez jasných důkazů obviněni z porušení pravidel.Nejhorší situace je na světě2 kde celý vývoj hry odpočátku řídí support!Hlavní forum je cenzurované a přežije tam jen příspěvek s kterým suportéři souhlasí.

jake
21. prosinec 2009, 20:11

Chtěl bych se zeptat jestli nemá někdo accaount na DK svět 1nebo2nebo3 díky(může být i ůplně prázdný de mi o ty světy)dyžtak mito pošlete na mail díky moc

BARONzIBELINU
21. prosinec 2009, 12:36

dk JE SICE SUPER HRA ALE SUPORT TÝM JE OSTUDOU CELÉ HRY…AROGANTNÍ NAMYŠLENÍ, A CO JE NEJHORŠÍ PODVÁDÍ NAPOMÁHAJÍ NĚKTERÝM HRÁČUM APD….POKUD SE OZVETE OKAMŽITĚ VAS VYLOUČÍ ZE HRY….A PAK SE NEMÁTE MOŽNOST NIJAK BRÁNIT A ANI DOKÁZAT JEJICH OTŘESNÉ CHOVÁNÍ…CELY SUPORT BY MĚL BÝT VYMĚNĚN PROTOŽE CO ONI SI DOVOLÍ TO UŽ JE ZA HRANICI NEJEN SLUŠNÉHO CHOBVÁNÍ ALY MYSLÍM ŽE I NORMÁLNÍHO LIDSKÉHO ROZUMU.

Johndere
5. prosinec 2009, 22:58

Takže, chtěl bych vás upozornit, že existuje i fan fórum o DK

Takže, chtěl bych vás upozornit, že existuje i fan fórum o DK

www.spravedlnost.org

spadající pod Noviny Divokých kmenů, kteří mají základnu zde:

www.DKNoviny.wz.cz

Pokud přijdete, rádi vás uvítáme. Budete si moct volně pokecat o své závislosti, či jen tak o ničem. Navíc si budete moct jednou za měsíc přečíst vydání Novin Divokých kmenů.

BlueAngel
5. prosinec 2009, 20:55

nezávislé forum Divokých kmenů, svobodná diskuse o DK
http://www.spravedlnost.org

Hortenzia
11. listopad 2009, 20:27

Ahoj , hru Divoké kmene hrám tiež , len na slovenskom serveri . Som na tom závislá :(

http://www.rowbux.com/?ref=mandy.h
4. srpen 2009, 13:49

Chceš mít prémium zdarma? Stačí pouze každý den 10 minut na odklikání reklam díky kterým dostaneš peníze a ty budeš moct použít na prémiáky. Jestliže, tě to zaujmulo, klikni na výše adresu webu.

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací