Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Hapland - super logická hra


Hapland - super logická hra

Autor: lenka  |  28. září 2005  |  zobrazeno: 8 625×  |  2 komentáře

Hapland zamotá hlavu každému, kdo má rád logické hry. Hraje se v malém okénku s velice jednoduchou grafikou, která nejprve budí dojem jednoduchosti této hry, ale nedejte se zmást.

HaplandMáte za úkol rozsvítit obě pochodně v pravé horní části obrazovky, jde to ale pouze postupem, na který musíte přijít sami. Jde o souhrn naprosto přesných kliků, kterými dáte do pohybu různé předměty. A o tom, že to není zrovna jednoduché svědčí, že se postupem času objevil i český návod na tuto hru. Asi se jim plnila schránka od bezmocných hráčů. Bohužel je tento návod k dispozici pouze pro zaregistrované uživatele.

HaplandTato hra Vás buď úplně pohltí a neodejdete dokud ji nevyřešíte anebo to po pár pokusech vzdáte. A kde si tuto hru můžete zdarma zahrát popřípadě stáhnout? Na www.superhry.cz. A pro ty co toho ještě nemají dost, tak je tady také druhý díl Hapland 2. Tak přeji hodně štěstí!!

Doplněno → 1. září 2005 :: Lenka Melčáková

České návody na oba díly Haplandu jsou zde ;-)

Štítky: Logické


Komentáře

Logické hry
15. září 2012, 11:26

Povedená starší logické hra, ale stále je good :)

good boy
27. prosinec 2008, 14:12

fakt super

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací