Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Ice Age 2 Meltdown


Ice Age 2 Meltdown

Autor: Milan Kvita  |  21. duben 2006  |  zobrazeno: 19 168×  |  5 komentářů

Ice Age 2 MeltdownMáte rádi hopsačky? Zbožňujete veverku z Ice Age, která se neustále honí za ořechama? Není tedy nic lepšího, než si zahrát ledovou hru Ice Age 2 Meltdown. Tato hra je určena především pro malé, ale určitě pobaví i leckterého dospěláka. Nyní začíná pořádný hon na ořechy.

V hlavní roli si zahrajete za veverku, která sbírá jeden ořech za druhým, ale není to tak jednoduché. Pro některé kousky je třeba si pekelně vysoko vyskočit, některé jsou dokonce pořádně zakopané pod zemí a je třeba je vyhrabat a v nejhorším je i vyčenichat svým nosáčkem. Autoři nezapomněli ani na první díl a proto budete některé ořechy dostávat i z kusu ledovce. Aby to nebylo tak jednoduché, cestu vám budou znepříjemňovat nějaké ty příšerky anebo trošku náročnější překážky.

Ice Age 2 MeltdownNa škodu je tu pouze jedna věc a tou je ovládání kamery. Ani po hodině hry jsem si nedokázal na ovládání kamery zvyknout. Veškeré ovládání je velmi intuitivní (čenich=shift, wsad=chození, e=útok, spacebar=skok, L=speciální vlastnost, pravé tlačítko myši je šplhání a čtení tabulek).

Grafika je nádhrená a velmi pestrá. Můžu říci, že hru jsem ukončil jen kvůli tomu, abych se s váma podělil o tyto zážitky. Demo si můžete stáhnout z Tiscali games. Obal k CD a trainery najdete na serveru abecedaher.cz.

Štítky: Oddechové


Komentáře

CHOSSE
10. prosinec 2008, 15:41

A TAKTO NAHODOU čEšTINA???

David
22. listopad 2008, 22:38

ice age the meltdown game je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Petr
27. srpen 2008, 23:33

Ahoj,nemá někdo náhodou ke hře Ice Age2 crack?Nemohu ho nikde sehnat,děkuju

David Žák
19. září 2006, 20:26

ahoj jak jse to stahuje

Kjong Pong Faj
19. červenec 2006, 12:58

Tak si to lidíčky vyskoušejte!!!
torrent zde
I´m from Korea (South Korea), Republic of

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací