Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Mad Truckers - staňte se řidičem kamionu


Mad Truckers - staňte se řidičem kamionu

Autor: Filip Brůcha  |  17. srpen 2007  |  zobrazeno: 31 864×  |  19 komentářů

Mad TruckersJestliže jste se jako malí caparti také toužily stát řidičem několika tunového kolosu, pak jste v případě  Mad Truckers na správném místě. Sedět za volantem kamionu ale rozhodně není žádná sranda a horší už to mají asi jen majitelé „krásných“ žigulíků. Jízda nonstop, agresivní spoluúčastníci provozu a všudypřítomní strážci zákona, to je totiž nebezpečná kombinace. Pokud tedy jezdíte po dálnici rychlostí 50 kilometrů v hodině, běžte se raději zchladit do nejbližší záchodové mísy.

Mad TruckersV Mad Truckers se tedy stáváte řidičem kamionu, přičemž vaším hlavním a vlastně i jediným úkolem je dovézt svůj náklad z bodu A do bodu B. Omezeni jste samozřejmě jak časovým limitem, tak i životností svého vehiklu. Při cestě se vám kromě ozbrojených řidičů do cesty postaví i různé překážky jako například díry v asfaltu, protitankové miny nebo některým dělníkem zapomenuté hřebíky. Avšak za každou úspěšně dokončenou misi obdržíte finanční  injekci, s jejíž pomocí se pak nabízí možnost menšího upgradu vozidla. Kromě různých barevných motivů si můžete zvýšit i samotný výkon svého miláčka.

Co se samotných tratí týče, nečekejte žádné ostré zatáčky, ale pěkné rovinky s občasnými záhyby. Na silnici ovšem nejsou svodidla a místo oněch zatáček tak máte hlavně starosti s udržením se na trati. Když navíc vezmete v potaz měnící se počasí, bylo by asi lepší jít raději po svých a stavit se na kafíčko u obyvatel některého z domů, jež obvykle silnici obklopují.

Mad TruckersPo vizuální stránce není moc věcí na vytknutí. Třebaže je Mad Truckers ryze freewarová záležitost, může se pochlubit pěknou, barevnou grafikou a dokonalým souzněním silnice a jejího okolí. Trochu zanedbaně se sice jeví vzhled ostatních účastníků provozu, to se však dá s klidným svědomím odpustit. Co se však prominout nedá je kamera. Ta svou polohu vůbec nemění a zatáčky se tak stávají pro řidiče opravdovou noční můrou. Taktéž nesou svoji část podílu na haváriích a tudíž i nutném opakování mise. Nakonec ale přeci jen zahmouříme oči a autorům této skvělé simulace tak těžkého povolání pošleme vřelé poděkování, za další kvalitní počin na freeware scéně. Plnou verzi si můžete zdarma stáhnout (11,5 MB).

Štítky: Simulátory


Komentáře

desert safari offers
4. srpen 2018, 11:14

these games are awsome because they look like so cool all ofvthe games are so so so cool you better play it check it out guys oh you better like it if dont like it then dont play it okay

<a href=“https://dubaidesertsafarii.com/tour/early-morning-desert-safari-dubai” > early morning desert safari </a>

Trident
13. červen 2008, 22:14

Pár deka zrní na semletí...
Mám dvoulitry, a jelikož je pokládám stále ještě za jediný dospělý OS, (xp – beta verze, vista – zatím alfa.. dělám si srandu, samozřejmě), nehodlám to zatím měnit. Pro hnidopichy podotýkám, že s trochou dobré vůůle na nich lze spustit téměř vše… A MAD TRUCKERS nemají sebemenší problém..
A co se týká “TOP GAMES”.. Všichni máme jistě firewall, že? :o) Tak ho stačí používat… zablokování je dílem kliknutí.
Děkuji za pozornost, nerad jsem obtěžoval..
Váš Tridentík..

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
9. březen 2008, 14:11

Já vím Luboši ;) to byla tady jen taková minihádka v komentářích.

Luboš
9. březen 2008, 13:59

Nerad Vám do toho kecám, ale mě to jde i na XP Prof SP1 ;-)

david
15. únor 2008, 02:35

jak si rikal ze vista je draha to urcite vista stoji kolem 2500kč tak co delas ja mam vistu a jsem stim spokojen

Petr
15. listopad 2007, 21:01

Mám prosbu – fakt je mu 5 let, a za mě psal bez mojeho vědomí, prosím o smazání všech komentářů – opravdu mená smysl se hádat s klukem ze školky :-) díky

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
2. září 2007, 14:20

S gametop máte pravdu, v návrhu článku byl původně jiný odkaz.

Co ale nechápu je váš rodinný urputný boj za nepodloženou věc. Neznamená, že když vám to nejde, tak to nemůže jít nikomu.

Zde je důkaz že hra jede pod WinXP SP2

Petr
2. září 2007, 13:41

Hra mad truckers, jirko jde jenom na windos vista jako že se jmenuji Petr Dřízhal a je mi 40 let. A poslechni mýho syna matouška dřízhala. www.gametop.cz je v odkazu Mad Truckers – staňte se řidičem kamionu. Takže mě, teda mě a matouška poslechni.

Matulina dřízhal
22. srpen 2007, 20:18

Komentář byl smazán.

Autorovi: Já vím, kdo jsi, dávno jsem si prošel tvé stránky a nevadí mi, že ti je 5 let a nikdo se na tebe nevytahuje. Jen jsem tě prosil, abys tady nepsal zbytečně tolik komentářů, když každý se zvládne vyjádřit v jednom komentáři. A hra prostě funguje pod WinXP, takže tečka a dále se to nebude řešit.

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
22. srpen 2007, 20:18

Hele, nespamuj nesmyslama. V článku není jediný odkaz na gametop.cz. O co ti jde? Hra bez problémů funguje pod WinXP.

A jedno upozronění – v odkazech z komentářů je nastaveno rel=nofollow, jestli ti to něco říká, takže ani 300 komentářů ti nepomůže. Budeš-li takhle pokračovat, smažu veškeré tvé odkazy na tvůj web nebo ještě lépe – všechny komentáře.

Matulina dřízhal
22. srpen 2007, 20:04

Hey Pro nás je to ůspěšně takhle jo: Mad truckers – Když to stáhneš z www.gametop.cz , tak to funguje jenom tak jak jsem říkal :-) !!!.

Matulina dřízhal
22. srpen 2007, 20:00

Ůžasně dokonalá hra, ale snažím se vám vysvětlit že jde hrát jenom na WINDOW VISTA HOME PREMIUM!!!

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
20. srpen 2007, 13:28

Proč to tu takhle spamuješ? Nemůžeš to napsat do jednoho komentáře?

A samozřejmě s hratelností pod WinXP nemáš pravdu – ono to totiž zcela normálně funguje (WinXP SP2 CZ).

Matulina dřízhal
20. srpen 2007, 13:21

Být tirákem to není jen tak. Řítit si to s burácejícím kamionem po děravých českých silnicích, to chce spoustu kuráže. Všichni budoucí kamioňáci si mohou vyzkoušet jízdu nanečisto v Mad Truckers. Už když jsem si procházel obrázky, udivilo mě vynikající grafické zpracování. Barvičkami se tady rozhodně nešetřilo, ale ani náhodou to není na škodu věci. Právě naopak, dodává to celému titulu na věrohodnosti a rozhodně zvyšuje atraktivnost.
Náplň hry je jednoduchá. V patnácti misích máte za úkol dovézt rozličné náklady v časovém limitu na místo určení. Samozřejmě to nebude procházka rajskou zahradou. Cestu vám budou krom všudypřítomného provozu znepříjemňovat také střílející policisté, miny a v neposlední řadě také pukliny v silnici. Těm se samozřejmě musíte vyhýbat, jelikož energie, která zobrazuje stav vašeho vozu není nevyčerpatelná. A když klesne k nule, tak končíte, jednoduché. Další věc, na kterou musíte dávat pozor je časový limit, který se samozřejmě s postupujícími úrovněmi stává čím dál tím víc ostřejším.
To, co mi na hře doslova učarovalo je hudba. Ačkoli se jedná o jednu jedinou smyčku, je natolik návyková, že mě donutila podupovat si nohou, klepat prsty o stůl do rytmu a kličkovat s kamionem nejen před překážkami, ale i do melodie. O grafické stránce již řeč byla, a když k tomu připočteme i návykovou hratelnost, máme tu jednu z nejlepších freeware her svého oboru.

Matulina dřízhal
20. srpen 2007, 13:17

Já si dávám furt první kolo a časomíru stihnu v 01:54 – 01:34/35. Občas 00:23 – 00:35/37.

Matulina dřízhal
20. srpen 2007, 13:13

Hru mad truckers znám jenže se stahuje na jiným web severu!!!

Matulina dřízhal
20. srpen 2007, 13:10

Hej, Mad truckers Je sice dobrá hra Jenže jí jde hrát jenom na Windows vista, Což nejde provést na Xp profesional A počítač Vista home premium je moc drahej!!!

Bruce808
17. srpen 2007, 09:35

A my ostatní jsme ti za to velice vděčni :-D

Redaktor ovsem.net Johnyz
17. srpen 2007, 08:03

asi to prubnu, kamion jsem ještě neřídil :-)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací