Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Micro Machines 4


Micro Machines 4

Autor: Jiří Melčák  |  9. červenec 2006  |  zobrazeno: 9 178×  |  1 komentář

Micro Machines 4Poslední den v červnu vypustila firma Supersonic Software již čtvrté pokračování velmi známe hry Micro Machines. Tento závodní simulátor miniaturních autíček byl velmi populární na konci minulého tisíciletí a teď se vrací, abychom si užili zejména zábavný multiplayer, díky němuž je hra tak chytlavá. Vyřádit se můžete samozřejmě i při klasickém tournamentu v single playeru. A když vás omrzí všechny tratě, kterých je víc než dost, pak si můžete postavit své vlastní tratě v editoru.

Micro Machines 4Micro Machines 4 nabízí přehršel různých zbraní (jako např. řízené rakety, plamenomety, hrací kostky nebo všem známé kladivo :) Samozřejmě je také potřeba se vyhýbat všem nástrahám a pastím, které jsou na vás připraveny. K tomu všemu máte možnost výběru více jak 200 autíček všech možných typů, se kterými se můžete projet po více jak 50 připravených tratích. Jednoduše se můžete vyblbnout až až. Ještě jsem zapomněl zmínit, že u multiplayeru můžete hrát až ve 4 hráčích.

Micro Machines 4Více snad ani není třeba psát. Pro ty, jež Micro Machines dobře znají, je tohle čtvrté pokračování jistě lahůdkou. Ze svých herních zážitků mohu říct, že single player je fakt super a i v easy modu není vždy jednoduché soupeře porazit, takže o nervy ve hře není nouze. Jen se mi tak trochu zdá, že fyzika při srážkách aut je poněkud nejistá, neboť ať jedu jakoukoliv rychlostí (větší nebo menší než soupeř) a schválně do něj narazím, pak z 90% vždy zpomalím já a soupeř směle frčí dál. Nakonec uvádím odkaz na stažení demo verze Micro Machines 4 (237 MB). Velikost originální instalačky je 1.170 MB. Hra je k dispozici pro PC, PlayStation 2, PlayStation Portable a Nintendo DS.

Štítky: Sportovní


Komentáře

Kjong Pong Faj
19. červenec 2006, 12:50

Zde je torrent na plnou hru.

I´m from Korea (South Korea), Republic of

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací