Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | missionred.com - zkuste svůj postřeh


missionred.com - zkuste svůj postřeh

Autor: Milan Kvita  |  12. květen 2006  |  zobrazeno: 7 598×  |  1 komentář

missionredKaždý si sem tam někdy potřebuje oddychnout od práce, trochu se odreagovat, nabýt nových sil a hodit si relax. Na internetovou stránku MissionRed jsem narazil kdysi dávno při pročítání jakéhosik fóra a dnes jsem na ni opět narazil při čištění oblíbených položek.

missionred2A o co vlastně jde. Na této stránce je několik flashových her. Na tom ale není nic zvlášního, flashové hry dneska nabízí každá desátá stránka. Když se zaregistrujete, můžete se pokusit dostat do žebříčků jednotlivých her, takže pokud si myslíte, že na to máte - umístit se v TOP10 - tak se předveďte. Na prvních čtyrech hrách se trénuje reflex. Čím lépe zasáhnete terč, čím rychleji jej zasáhnete, tím více dostanete bodů. Hra se stává po několika levelech horko těžko hratelnou a nervy a napětí vzrůstají každým minutím terče. Potom se i divím, jak někdo může nahrát 2,5M bodů, když já ztěží dosáhnu na 0,65M.

Pokud si chcete zlepšit skill a lépe cvičit s vaší krysou, neznám lepší stránky. Obzvláště to platí pro hráče 3d akcí a realtime strategií. Půl hodinky tréningu denně vás nezabije a rodiče aspoň nebudou prudit, že sedíte pořád u stříleček, kde lítá kamikaze vietnamec a stříká zelená krev. Jsem zvědav kolik se vám podaří nahrát na reflex_2 hře, v comments se můžete pochlubit :)).

Absolutně nejzajímavější je spodní Disclaimer, dost mne pobavil:

Disclaimer - Should you fall ill, go insane, turn into a zombie, grow butt warts, be struck by comet while playing my games I can not be held responsible.

Prohlášení - Pokud během hraní mých her onemocníte, zešílíte, proměníte se v zombii, vyrostou vám hnusné bradavice anebo do vás narazí kometa, nenesu za to zodpovědnost.

Štítky: Internet, Oddechové


Komentáře

racude
6. září 2007, 14:48

1842000.. chvilku hraju a je to tam .. reflex v prvnim levelu sem mel 420 :) mam to nascreenovane :)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací