Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Moorhuhn - Im Anflug (XXL)


Moorhuhn - Im Anflug (XXL)

Autor: Jiří Melčák  |  2. únor 2006  |  zobrazeno: 31 464×  |  14 komentářů

Vše co letí v cestě bude nemilosrdně sestřelenoMáme tu další pokračování úžásné série her šílených slepic Moorhuhn. Hra se jmenuje Moorhuhn - Im Anflug. Tentokrát firma Phenomedia nasadila svou slepici do malého bojového letadýlka. A zcela nečekaně letí zrova vaše slepice proti proudu všech ostatních letců a balónkářů :-) A jediné co vám tedy zbývá, je možnost, prostřílet se skrz příletavší dav vašich nepřátel. Letadlo je zpočátko vybaveno malým kulometem, kterým sestřelujete své protivníky. Jediným omezením zběsilého střílení je jen rychlost klikání myší.

Nepřítel v plné polníCelou hru ovládáte pouze pohybem myší a klikáním na levé a pravé tlačítko. Levé tlačítko slouží pro primární zbraň a pravé pro sekundární. Během leteckých soubojů si samozřejmě postupně vybavujete svůj zbrojní arzenál sestřelováním nepřátel a jiných objektů. Veškeré doplňkové zbraně ovládáte pravým tlačítkem myši. Můžete například získat těžkotonážní kulomet nebo bombomet :-) Ten je vhodný zejména k bombardování pozemních raketometů. Při letu můžete narazit na různé bonusy jako je extra život, oprava letadla nebo zpomalení času, které se obzvláště hodí při brutálních nepřátelských náletech. Naštěstí máte ku pomoci letající miny, které při aktivaci sestřelením zabijí všechno v blízkém okruhu bomby. Naopak proti vám stojí spalování paliva, které si můžete doplňovat na vzdušných benzínkách.

 Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení
Několik screenshotů

Hra je to velmi pěkná a zábavná. Bohužel demo verze hry obsahuje pouze tři levely, které bohužel po několika marných pokusech, kdy jste rychle sestřeleni jako začátečníci a nezkušení piloti, projedete raz dva během 6 minut. Je to prostě demo verze. Plná verze Moorhuhn - Im Anflug XXL lze však najít ke stažení během 3 vteřin na Google.com. Demo verze má velikost instalačního souboru 29 MB, zatímco co verze XXL má velikost 48 MB. Celkově je to bohužel spíše průměrná hra a to z prostého důvodu. Někdy v záplavě nejrůznějších útočících letek nejste schopni vnímat celkový grafický požitek ze hry, neboť jediné co vás zajímá je drcení levého tlačítka myši. Přesto hru velmi rád doporučím.

Doplněno → 3. února 2006 :: Jiří Melčák

Rád bych jen dodal, že hra je dost hodně náročná. A to nejen po stránce herní, ale i po stránce hardwarové. Systémové požadavky jsou následujcí: P1,2GHz, 256 MB RAM, DirectX 9.0c. Na dnešní dobu je to samozřejmě bez problémů, přesto se mi při velkých vzdušných soubojích hra lehce (někdy těžce) sekala. A to jsem hrál na svém noťasu Premio 1,3GHz Celeron M, 768 MB RAM... Mou konečnou byl vždy 5-tý level. Je to opravdu hodně těžké a místy zcela nepřehledné. Kdyby tam nebyly ty bonusy ve formě zpomalení času, pak by to snad bylo i nehratelné.

Doplněno → 3. února 2006, 21:37 :: Jiří Melčák

Když jsem večer přišel z práce, prostě mi to nedalo a znovu jsem se pustil do této hry. A musím odvolat to, co jsem v přechozím doplnění napsal. Hra je bez problémů hratelná a já projel všech 17 levelů na první pokus. Ovšem s přicházejícím levely drtíte myš a snažíte se sestřelit všechny ptáky, co letí proti vám, neboť ti jsou hlavním zdrojem oprav vašeho letadla. Každopádně jsem si tu hru dobře užil.

Štítky: Akční


Komentáře

Lara178
16. únor 2008, 12:58

http://www.mininova.org/tor/1036910

pavlina
29. prosinec 2007, 22:09

Ahoj, muzete mi nekdo poradit kde stahnout presne tuhle hru a jak? Vyzkousela jsem vsechny tyhle odkazy a nejde mi to. A taky za tu hru se neco plati? Dekuju

S3rg3j
9. prosinec 2006, 18:17

http://moorhuhn.titanmet.ru/Downloads/Index.html je tu i Moorhuhn – Im Anflug.

žádný torrenty ani rapidshare

miska
30. říjen 2006, 17:43

Ahojky, mam prosbicku,shanim moorhuhn Invasion XXL a moorhuhn 2 Kart XXL.Projizdim tady na netu uz par dni vsecko mozny,ale ne a ne to najit zadarmo.Byl bys tak hodny a sehnal mi to,prosím?Dekuji moooc :o))

Rockman
28. říjen 2006, 20:50

Dám ti návod na stahování z rapid share
http://www.ovsem.net/ruzne/jak-stahovat-z-rapidshare

Ještě s timhle forem moc neumim to víš. ale trpělivost. kdyby někdo chtěl jakejkoliv moorhun. at mi napise na mail

Hastrman
2. září 2006, 12:57

Co mám dělat po kliknutí na odkaz od Supplier

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
24. červen 2006, 10:29

XXL verze je vždy placená, ale warezácký odkaz od Suppliera stále funguje…

Obi
23. červen 2006, 22:39

hej ale za plnou verzi se platí nebo ne???? jestli ne tap pleas a řekněte kde!!!

Supplier
17. březen 2006, 16:34

Moorhuhn – Im Anflug XXL download

babun
17. březen 2006, 16:18

čau nevím kde mam sehnat plnou verzi Moorhuhn – Im Anflug sehnal sem jenom demo verzi poraďte mi prosíím.

Jaro
11. únor 2006, 04:16

Tak moje konecne skore je zatim 348.995 bodu, spolubydla nahral 365.990 bodu. Jaro

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
5. únor 2006, 22:32

Sorry Martine, ale hodně tě trumfnu… Vzhledem k tomu, že jsem projel všech 17 levelů, tak jsem nahrál úžasných 196.486 bodů. Tak a teď, kdo trumfne mě ;-)

Martin
5. únor 2006, 22:00

zrovna jsem si zahral morhuny a nahral jsem uzasnych 99165 bodu a kdo nahraje vice at napise svoje skore cao

Redaktor ovsem.net Tydla
2. únor 2006, 23:45

No tomu říkám zásah! Zrovna tento týden zápasím se sousedem v tom kdo nahraje ve hře Moorhuhn XXL nejvíce bodů a už zase prohrávám mám jen 1 010 bodů, nevíte nahodou někdo kde najdu návod na vychytávky abych ho zase rozdrtil :-/ (jen mu to nesmíte prozradit:)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací