Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Oblíbené Yetisports


Oblíbené Yetisports

Autor: lenka  |  16. říjen 2005  |  zobrazeno: 12 073×  |  3 komentáře

YetisportsUrčitě téměř všichni vědí o co jde, když se řekne Yetisports, proto si myslím, že není třeba příliš rozsáhle popisovat tyto velice oblíbené a jednoduché flashe od výrobce Edelweiss Medienwerkstatt. Ale nutno dodat, že mi uniklo a nevím jak dlouho mi toto unikalo :-), že Yetisports mají nové stránky a také přibyla jedna menu položka a to download. Což asi nikoho moc nepřekvapí, ale důležité je, že download je zdarma. Pokud vím, tak na starých stránkách šlo hrát pouze online, ale stahovaní bylo za penízky. Na nových stránkách jde pořád hrát online všech devět dílů Yetisports, plus tři speciální levely. Hrát online ale znamená mini registraci zdarma a připomínám, že je nutné vyplnit všechny údaje. Pro úplně největší maniaky je tu devět dílů této hry upravené pro mobil. Bez problémů fungují na Sony Ericssonech, ale pokud vím, tak i na některých samozřejmě novějších Nokiích. Tato služba je ale na domácích stránkach pořád placená :-(

YetisportsPředposlední osmou část JUNGLE SWING hodnotím jako velice vydařenou, zase mě na pár dní zabavila, stejně jako ostatní starší díly. V osmičce se Yeti snaží na stromě plném větví dostat co nejvýše. Důležité je, jako ve všech dílech, kliknout v ten pravý čas, aby se Yeti chytil další větve a nepadal dolů. Každá větev má svou výdrž, takže po třetím spadnutí na stejnou větev se utrhne, ale po čase naroste nová. Narůstání větví nad Yetim má svoje pravidlo. Cestu nahoru znepříjemňuje pár papoušků, kteří když sednou Yetimu na ruce, ho shodí.


YetisportsStejně zajímavý je i pátý díl FLAMINGO DRIVE, kde Yeti střílí plameňákem tučňáka po poušti přes žirafu, hada, stromy a slona.

Meně zajímavá informace už je, že Yetisports mají i reklamní předměty, ale to už je asi jen pro opravdové nadšence. Ale proč ne? Je užasné, jak člověka dokáže potěšit tak jednoduchá flashovka a zabavit opravdu i na několik hodin. Každopádně je to super relax, doporučuji :-)

Doplněno → 18. říjen 2005 :: Jiří Melčák

Myslím, že by nebylo od věci uvést přímé odkazy na stáhnutí všech volně dostupných her série Yetisport:

Yetisports

Štítky: Plošinovky


Komentáře

Sportovní hry
15. září 2012, 11:31

Asi si to taky zahraju …

Redaktor ovsem.netAutor článku Lenka
25. duben 2006, 21:08

Teď jsem to zkusila a nejsou stejné. Sednička je sedmička a pětka je pětka…

Mihal Surmaj
25. duben 2006, 20:52

stáhnul sem si 7.díl a je to úplně stejný jako 5.díludělej s tím něco

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací