Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Pojďte si hrát na prizee.com


Pojďte si hrát na prizee.com

Autor: Milan Kvita  |  1. srpen 2007  |  zobrazeno: 16 659×  |  23 komentářů

Prizee.comChvíle oddechu. Ta by měla přijít nám, kteří přijdou zbití domů, uvalí se do křesla před počítač a zběsile klikají na všechny možné odkazy na internetu a dohnali tak 8 hodin života strávaného v práci. Nedejbohu se na nás začnou věšet děti, ať už naše nebo sousedovic.

Pokud jste děti, dospívající, nebo na mateřské, na pracáku, důchodci - i pro vás je určen tento článek.

Konečně se někdo směje ...Někdy v neděli, při takovém tom menším nicnedělání a soustředění se na další pracovní týden, jsem si našel super oddechovou stránku, kde si můžete zahrát nějaké ty hříčky a přitom začít zvětšovat obsah své pokladničky právě díky hrám. No a nakonec, pokud budete šikovní, můžete získat některý z hodnotných dárečků. Nebudu chodit kolem horké kaše, stránka je www.prizee.com. Už jen při příchodu vás uvítají velmi přátelské pestré barvy. Nečekejte žádné hry typu kasino, poker, natož jakékoliv hrací automaty. Jednoduché flash hry vám zajistí na krátkou dobu zábavu. Abyste si hry mohli zahrát, je nutná registrace. Určitě to pochopíte, jak jinak byste chtěli sbírat bodíky zvané Bubz.

Pořád je o co hrát ... :-)Když jsem se zaregistroval první den, žádná sláva. Snažil jsem se pochopit některé flash hry. Některé byly lehké, jak facka a některé byly doslova fikané, ale spíše jsem si přečetl špatně pravidla. K dispozici máte 12 her a každou si můžete zahrát denně jen jednou (první den dostáváte příležitost dvakrát). Dostanete takzvanou Go. Pokud ji nezužitkujete, přesunuje se do dalšího dne. Ve hře můžete vyhrát nebo prohrát. Při výhře se většinou dostanete jakoby do dalšího levelu - obtížnost se zvyšuje, ale Bubz se točí o dost rychleji. Pokud prohrajete, padáte, bohužel, až na totální dno prvního levelu. Najdete zde jednoduché puzzle, stírací losy anebo třeba arkádovku a mnoho dalších. První den jsem vydělal ubohých 0.05 Bubz (platidlo na prizee.com). Druhý den jsem byl velmi potěšen. Byl jsem povýšen na jinou hodnost a i ve hrách se mi více dařilo. Dokonce jsem vyzkoušel první hru ve výzvách (The challenges). Jsou to hry, na které je určen minimální vklad, který se automaticky odečte za účast. Ten buď úplně prohrajete nebo jej můžete vrátit a co je lepší, tak i zúročit. Na třetí den jsem byl maximálně potěšen. Bubbly Team mne obdařil balíčkem Maxpack. Maxpack vám umožní vybrat si hru, na kterou dostanete 15 Go. No a moje pokladnička už dosáhla nádherných 1.30 Bubz. Velmi se těším na větší hodnosti, protože potom budu mít přístup k dalším skrytým hrám.

Zde jsou hry a základní vysvětlení, abyste mohli hned ze začátku sbírat vaše Bubz do pokladničky:

Ukázka, co si můžete zahrátBlazing Flames

Doveďte ďáblíka na konec levelu a roztavte ledové kostičky, ve kterých se skrývá bonus

Paintball

Počítač vám vybere soupeře a ve stylu hry Worms se snažíte trefit protihráče. Kdo zasáhne vícekrát, vyhrál. Střelu ovlivňuje síla, úhel a síla vítru.

Secret Garden

Úkolem je odstřelovat kuličky stejné barvy a odstřelit jich aspoň 100 pro postup do vyššího levelu a přiznání bonusů. Bonusy jsou označeny (B), kuličky s (+) přidávají tah navíc, pírka pro odkrytí keře a potom jsou ještě šipky, které dokážou odpálit celou lajnu.

Food Chain

Musíte je obnovit život v jezírku a v principu musíte udržovat potravní řetězec. Žralok žere piraně, piraně žerou rybičky a rybičky požírají krmivo. Sem tam se mihne krab nebo chobotnice.

Snuggy Pilot

Dostáváte se do role pilota a musíte sestřelit letadla. První mise jsou velmi jednoduché, ale potom už začíná přihořívat. Počet hvězdiček ukazuje sílu zbraně a za každý dosažený level dostanete hvězdičku navíc.

Sinkyfrog´s Ark

Doskákejte s žabkou do výšin dříve než vás zatopí voda. Při cestě sbírejte bonusy. Záleží na úhlu a síle skoku.

Taka

Jednoduché puzzle na poskládání. Čím dříve jej poskládáte, tím větší obnos získáte.

Concerto Ticket, Snuggy Ticket, Sinkyfrog Ticket, Now Boarding

Setřete los a zjistíte, zdali jste vyhráli.

Guardian angel

Naveďte zajíčka tak, aby našel správnou cestu ke své mrkvičce a k vašemu bonusu :)

The Dare of Diabolo

Skládáte kostičky ve stylu tetrisu, velmi jednoduchá hříčka

Flying Moles

Je zapotřebí vystřelit krtka pomocí hadice a čím dále doletíte tím líp. Při cestě sbíráte bonusy, které vám pomohou doletět dále.

Věřím, že si u těchto mini hříček hodně odpočinete. Se závislostí se nemusíte bát, protože vaše volné tahy jsou za chvíli tu tam. Teď jsem se zkoušel zaregistrovat ještě jednou a napoprvé jsem nasbíral 0.38 Bubz, což je velký úspěch. Tak šup a pojďte na to. Registrace zde.

Štítky: Internet


Komentáře

Redaktor ovsem.netAutor článku Johnyz
2. srpen 2007, 22:44

jo a kdyz vidite v tom linku muj refer=Johnyz, tak to je v podstate tak, ze nejaky ten bonus dostanu jen a jen v te dobe, az vy si objednate prvni darek. Takze dokud nebude mit nekdo vydelano cca 10bubz, tak nemam sanci ziskat jakykoliv bonus za to ze jsem vas referoval. Nicmene jenom za dnesek se zaregistrovalo podemnou cca 7 lidi, ne-li vic :-)
kazdopadne to beru jako super oddychovku

JaCK
2. srpen 2007, 18:15

Tak jsem se dnes zaregistroval, udelal jsem si 0.24 bubz, ale zkusil jsem risk a vsechno prosazel. Tedy ted mam 0.04 :(

Redaktor ovsem.netAutor článku Johnyz
2. srpen 2007, 17:03

taxe pochlubte. Já měl 1.5 Bubz a všechno jsem prosázel. Ted mám jen 0.13 :((

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací