Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Pořádná střílečka


Pořádná střílečka

Autor: mirek  |  29. březen 2004  |  zobrazeno: 5 717×  |  1 komentář

Unreal Tournament 2004A to doslova neboť zde v této hře Unreal Tournament 2004 si zařádíte co náboje ráčí.A ne nadarmo nezískala tato hra na www.bonusweb.cz 96% ze sta a to je opravdu co říct, co k této hře můžu říct po mém krátkém seznámení? Samotná hra překvapí už instalací 6ti CD! a po instalaci zabere na vašem disku 5.58 GB toto je vykoupeno tím že je zde spousta levelů a je z čeho si vybírat! a grafika mluví sama za sebe hra běží jak na mém stařičkém PC 700, Radeon 8500 LE tak i na Athlon 1.8+ XP s Radeonem 9500, ale ani já si nemohu dovolit grafiku na max. detaily, ale musím říct že max, grafika vypadá úžasně a osobně jsem se kochal pohledem na perfektní stínování a okolní příroda no prostě papu :-) jen hratelně se to nedalo zvládnout takže jsem zaparkoval na nastavení normál, ale to neubralo nic na to že jsem toto hrou unešený a při hře zapomenu i na to že nejsem doma sám a a že obývací pokoj se mnou sdílí i manželka :-).

Takže máte li na svém disku dost místa a máte dostatečně výkonný PC i když to není podmínkou neváhejte a nainstalujte si tuto hru na svá PC.

Štítky: Akční


Komentáře

Střílečky
15. září 2012, 11:24

Nostalgie, když to čtu. Jak já jsem se super střílečky nahrál :)

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací