Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Severity - nová 3D FPS speciálně pro progaming ?


Severity - nová 3D FPS speciálně pro progaming ?

Autor: Milan Kvita  |  24. prosinec 2006  |  zobrazeno: 7 201×  |  Bez komentáře

SeverityJohn Romero, spoluzakladatel firmy id software a především významná postava na poli počítačových her, oznámil, že chystá něco velkého společně s americkou progamingovou organizací CPL. Má se jednat o novou 3D FPS akční střílečku Severity.

Severity bude první hra, která bude vytvořena tak, aby stanovila nové standardy multiplayerových online a lan her. Informací je málo. Zatím se mluví o prvním testingu někdy ke konci 2007. Hra má obsahovat vylepšený soubojový systém, být připravena na hru 1vs1 nebo souboj týmů, poskytovat nejrůznější pozorovací módy, detailně vypracované hráčovy statistiky i celého turnaje. Hra bude distribuována jak na PC, tak i na konzole.

Nechci být pesimista, ale většinou, když vzniká takovýto projekt, tak si to vyžaduje čas, aby byl dobrý. Jeden rok na vývoj a poté nějaké to testování je neuvěřitelně krátká doba. Příliš mnoho statistik odvede hráče od hraní. Jakýkoliv nevyvážený systém může hru odklonit úplně do zapomnění. Dle mého názoru se s trochou štěstí vecpe do velkého koláče, na kterém se momentálně podílí klasické akční 3D hry Unreal Tournament, Counter Strike, Day of Defeat, Medal of Honor a další.

Videokomentář Johna Romera můžete stahovat odsud (33,1 MB).

Štítky: Akční


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací