Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Solitaire v mobilu


Solitaire v mobilu

Autor: Miroslav Tydlačka  |  30. srpen 2006  |  zobrazeno: 17 271×  |  Bez komentáře

SlolitaireKaždý zná karetní hru Solitaire integrované ve Windows. Je to už taková Windosovská klasika, na kterou si již každý zvykl a v případě volné chvíle u počítače si na ni vzpomene, aby si zkrátil dlouhou chvíli hraním této karetní hry (např. v práci :). Vždy jsem hledal něco podobného, ale do svého mobilu jako java hru. No a při troše štěstí se tato hra dá na internetu jednoduše najít.

 Takových napodobenin jsem poznal spousty, ale žádná mi nepřipadala originální natolik, abych u nich vydržel déle jak pár her. Vše se rázem změnilo po tom, když jsem si nainstaloval do mého mobilu Sony Ericsson W800i karetní hru Solitaire Top 12 Multipack. Nádherná grafika, která samozřejmě vynikne v celé své kráse jen na kvalitních displejích, což samozřejmě Sony Ericsson W800i má.

   Start hry   A už hrajem   A další hra 

Hra nabízí hned 12 různých modifikací hry, takže se určitě nebudete nudit a pořádně provětrá vaše mozkové závity. Nikdy jsem nebyl velký fanda mobilních her a to ne proto, že by mě to snad nebavilo, ale proto, že grafika java hry byla pro mne vždy taková nijaká a ovládat panáčka nahoru a dolů to prostě nebylo pro mne. Chcete-li si ovšem do mobilu nahrát inteligentní a povedenou hru, tak to učiňte s hrou Solitaire.

Štítky: Mobily


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací