Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Sven Kommt! - beránek popáté


Sven Kommt! - beránek popáté

Autor: jirka  |  5. leden 2006  |  zobrazeno: 60 653×  |  23 komentářů

Náš hrdina - SvenPrvní hra, ve které je hlavním hrdinou casanova Sven, vydala velmi známá vývojářská firma Phenomedia v únoru 2002. A před více jak měsícem se mi do rukou dostalo již páté pokračování této úžasné hry. Jeho název je Sven Kommt! Již menu vás uvítá nádherně barevnou grafikou, která je pro Phenomedii pověstná. Celkově po grafické stránce nelze hře zcela nic vytknout. Je to prostě pastva pro oči.

Sven v akci...Ve hře se stanete asi nejpotentnějším beránkem na světě, jehož úkolem je uspokojit všechny své ovečky. V tom mu samozřejmě brání hlídající ovčáci a jiné další nástrahy např. v podobě elektrického plotu. Další překážkou je také nálada té které ovečky, kterou symbolizuje obrázek nad její hlavou. Pokud tam má bouřku, čekejte kopanec a ztrátu 10 vteřin. Ano, hodiny tikají. Na uspokojení celého harému máte vždy pouze určitý čás a proto rychle do práce, ať nemají bouřky všechny ovečky, mohlo by to způsobit impotenci :-) 

Hra má dvě úrovně obtížnosti - jednoduchá a těžká. Obě jsou skvěle hratelné a to nejlepší na celé hře jsou nejrůznější polohy, které Sven při uspokojování se svými partnerkami zaujme... Člověk nakonec zjistí, že to hraje jen proto, aby viděl nějakou tu novou šílenou polohu. Však se sami podívejte na dva screenshoty:

Klikněte pro zvětšení screenshotu     Klikněte pro zvětšení screenshotu

Demo verzi si můžete stáhnout ze stránek PlnéHry.cz. Velikost instalačního souboru je 14 MB. Plná verze této hry → Sven XXL má velikost 23,2 MB. No a to je také bohužel jediná vada na kráse této hry a to, že jako všechny hry od Phenomedie s přívlastkem XXL (jako např. Moorhuhn XXL nebo Moorhuhn Kart XXL) nejsou volně šiřitelné. Přeji příjemnou zábavu.

Štítky: Plošinovky


Komentáře

Petík
5. leden 2006, 19:40

tak jsem zde s jedním komentářem… musím říci, že tato hra je opravdu relaxační a vyřádí se každý (z mužské populace, ale kdo ví...) :-)

Redaktor ovsem.netAutor článku Jirka
5. leden 2006, 08:45

Oh, promiň Sejvi, jsem si neuvědomil, že jsem nenapsal, že to není freeware, resp. jsem jen napsal link ke stažení demo verze (už jsem upravil článek, díky). Sven XXL není v plné verzi volně šiřitelný. Teda to jsem se dozvěděl, až jsem si tu plnou verzi nainstaloval z jedněch ruských stránek…

Sejvi
5. leden 2006, 08:34

Je tato hra freeware? Jestli ano, tak se ptam kde lze stahnout plnou verzi hry?

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací