Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Test vašeho hardwaru s hrou Doom 3


Test vašeho hardwaru s hrou Doom 3

Autor: mirek  |  25. září 2004  |  zobrazeno: 6 321×  |  Bez komentáře

Doom 3Tak by se dal nazvat můj druhý článek s hrou Doom 3. Prvotní mé obavy z toho, že hra nebude hratelná na mém PC byly zcela mylné, protože tuto hru pařím na rozlišení 1024×768 na vysoké detaily! A to s kartou Radeon 9500 s otevřenými všemi 8 pipeline a 256 pamětí RAM.

Je třeba jen dodržet pár podmínek. Za prvé je třeba rozbalit zpakované soubory pak001 až pak004.pk4 to však za předpokladu, že snesete to, že hra bude mít velikost asi 4 GB, tím zajistíte celkem znatelně rychlejší nahrání hry. Za druhé je třeba mít nainstalované nejnovější ovladače pro vaši gr. kartu u ATI je to catalyst verze 4.9 se staršími či jinými ovladači mi hra mrzla po chvíli hraní. Tento problém s kartami ATI a následném mrznutí hry se zabývali i na internetu a každému pomohlo něco jiného. No a do třetice je nutné mit nainstalovaný Direct X 9.0c no a potom se můžete kochat zajistě skvělou hrou, tak jako já :-)

Štítky: Akční


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací