Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Různé


Tak nám nasadili parohy

Autor: Miroslav Tydlačka  |  7. prosinec 2006  |  zobrazeno: 7 187×  |  11 komentářů

VodafoneKolem českých parohů vznikla až nezdravá polemika. Všichni dobře znáte reklamu s Čtvrtníčkem a jeho psy s parohy. Mě osobně připadá reklama vtipná a působivá a nikdy jsem v tom nehledal nějakou vážnější polemiku o neuvážené reklamě nebo dokonce napadání ostaních operátorů na našem trhu. A jako by Vodafone s tímto počítal, začal v Praze okrašlovat telefoní budky svými parohy a tímto přístupem trefil hřebík na hlavičku, protože píchl do vosího hnízda a rozpoutal nevídanou polemiku o tom, zda je to správné nebo ne. Internetem i emailovými adresami se šíří různé napodobeniny reklamy od Paroubka s parohy až po vysvětlení proč dětem Ježíšek nic nepřinese atd.

Pokračování článku

Tak jsem skončil s O2 (Telecomem)

Autor: Miroslav Tydlačka  |  27. listopad 2006  |  zobrazeno: 20 716×  |  35 komentářů

České radiokomunikace vs. O2Tak jsem se konečně dočkal a už nemám s Telecomem (O2) nic společného. A jak jsem to dokázal? Jednoduše zaujala mne na internetu nabídka od Českých radiokomunikací (dřívější bluetone.cz) a začal jsem jednat. Pro mne byly zásadní hned dvě věci, neplatit žádný paušál za telefon a nemít žádné omezení přenesených dat. Výpověď od Telecomu (O2) za mne obstaral externí pracovník, který pracuje pro naši danou oblast. Domluvili jsme si schůzku, sepsali papíry a do měsíce a půl jsem mohl surfovat na internetu a  uskutečňovat telefonní hovory již přes Radikomunikace.

Pokračování článku

Bluetooth handsfree Jabra BT 125

Autor: Miroslav Tydlačka  |  24. listopad 2006  |  zobrazeno: 5 652×  |  Bez komentáře

Jabra BT 125Po recenzi Jabry 850, Jabry 135 přichází na řadu Jabra 125. Tato novinka Handsfree bluetoth Jabra 125 je skoro totožná s Jabrou 135, liší se jen designem, který je více zaměřen do oblých tvarů, a spodní část je zabarvena do slonově bílé barvy. Vrchní kryt je v barvě černé s matně průhledným okýnkem, kde je umístěna svítící dioda pro kontrolu provozu, nebo nabíjení. Nebudu se rozepisovat podrobně o tomto handsfree, protože vše co je napsáno v recenzi Jabra 135 je totožné s obsluhou Jabry BT 125 i s nedostatky Jabry BT 135.

Pokračování článku

PayPal - posílejte a přijímejte platby z celého světa

Autor: Lenka Melčáková  |  22. listopad 2006  |  zobrazeno: 80 443×  |  13 komentářů

Platby po celém světěJistě budete souhlasit s tvrzením, že je třeba jít s dobou a být moderní. Stále více lidí si zvyká na internetové obchody a na řízení svých financí přes internet. Jedna s internetových plateb, která se dostává a mnohým už dostala do podvědomí, je platební systém PayPal. A důvod proč zrovna zmiňuji tento druh platby je ten, že jej využívá nejvíce lidí na celém světě a to 100.000.000 uživatelů ze 103 zemí světa. Vzbuzuje to dojem, že si snad bez PayPal na internetu ani neškrtnete, ale ono to tak opravdu nejspíše bude. Zvláště u plateb do zahraničí. Je sice více platebních systémů, ale proč nemít ten, který je nejrozšířenější.

Pokračování článku

Harry Potter - Fénixův řád

Autor: Milan Kvita  |  17. listopad 2006  |  zobrazeno: 17 165×  |  16 komentářů

Harry Potter a Fénixův řádTrochu jsem zapátral na internetu, jestli se nepřipravuje další díl nového Harryho Pottera.  Pro všechny fanoušky mladého Harryho mám potěšující zprávu, že se chystá další díl, tentokrát pátý s názvem Fénixův řád (Order of the Phoenix). Oficiální premiéra je naplánovaná na 13. července 2007, takže natáčení je nejspíš teprve v ranném stádiu. Nicméně na web se už dostaly první trailery. Bohužel jsou strašně krátké a jako upoutávky k filmu by neobstály. Co vás ještě bude určitě zajímat, tak že Harry se bude konečně líbat. Podle neoficiálních zpráv musel scénu zopakovat až 38x :-).

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací