Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Různé


Sony Ericsson W800i

Autor: Miroslav Tydlačka  |  20. květen 2006  |  zobrazeno: 26 944×  |  12 komentářů

Sony Ericsson W800iTelefon je totožný co se týká vybavení s předchůdcem K750i, jediná změna je v designu telefonu, kdy W800i je koncipován jako walkman a tomu odpovídá i jeho vizuální výbava. A opravdu tomu odpovídá i obsluha telefonu, kdy se ovládání přibližuje klasickým Mp3 přehrávačům, dokonce se dá říct, že i předchází svým vynikajícím barevným displejem, jehož rozlišení se řadí mezi naprosté špičky. Vždy jsem preferoval mobilní telefony značky Siemens pro jejich jedinečnou mechanickou odolnost a také proto, že si také zvyknete na jejich systém ovládání a procházení menu, který je pro Siemensy typický a neměnný. Ale protože změna je život i já jsem vybral Sony Ericsson W800i. Samozřejmě jsem se poohlížel po novém Siemensu SXG 75 a pročetl všechny možné recenze, ale po přečtení této výzvy s vypsanými nedostatky SXG 75 jsem měl jasno a šel do Sony Ericssonu.

Pokračování článku

Nefunkční www.klikni.cz

Autor: Miroslav Tydlačka  |  18. květen 2006  |  zobrazeno: 12 080×  |  10 komentářů

Pokračování článku

eDisk.cz - český rapidshare?

Autor: Milan Kvita  |  10. květen 2006  |  zobrazeno: 159 681×  |  34 komentářů

edisk - místo pro Vaše dataKolega mne upozornil na  zajímavou stránku edisk.cz, která nabízí možnost uchovávání souborů. Můžu říct, že něco podobného nabízí osvědčená uschovna.cz, která nabízí možnost uložení 6 souborů do celkové výše maximálně 50 MB, což v dnešní době je, i když zdarma, velmi málo. Proto edisk.cz vypadá jako velmi nadějný projekt. Zdarma vám nabízí až 250 MB, což na fotky, soukromá videa a další věci bohatě stačí, protože soubory na edisk.cz zůstavají dokud je sami nesmažete (podmínka je přihlásit se alespoň 1x za 2 měsíce). Taková uschovna.cz má 14 dní limit a potom good bye soubore.

Pokračování článku

Sony Ericsson K750i

Autor: Lenka Melčáková  |  26. duben 2006  |  zobrazeno: 52 323×  |  64 komentářů

Sony Ericsson K750iOd středy jsem se stala majitelkou Sony Ericssona K750i. Znám podrobně jeho předchůdce K700i a již ten jsem si velice oblíbila. Tyto dva telefony mají téměř identické menu, ale hned po spuštění K750i vidíte znatelný rozdíl v zobrazení a kvalitě obrazu displeje. 262 tisíc barev je opravdu o něčem jiném, než když při 65 tisíci barev vidíte kostičkování displeje. Orientace v menu je přehledná a uživatelsky i graficky příjemná. Oproti předešlému modelu se zvýšil počet pixelů ve vestavěném foťáku a to rovnou na 2 megapixely. Je to velký rozdíl oproti nic neříkajícím flekům, které fotí vestavěné foťáky v jiných mobilech. U 750-ky si vyfotíte co potřebujete a to v rozlišení až 1632 x 1224 a věřte, že kvalita fotky je úžasná na to, že jde o vestavěný foťák v mobilu. Já až tak foťák v mobilu nevyužiju, ale když člověk potřebuje něco rychle zdokumentovat, tak je to příjemná věcička, kterou máte vždy po ruce. Se 2 Mpx pak v počítači vidíte opravdu to, co jste vyfotili a ne nějaký neurčitý kostičkovaný flek.

Pokračování článku

Daler Mehndi - Tunak Tunak Tun

Autor: Milan Kvita  |  24. duben 2006  |  zobrazeno: 25 309×  |  35 komentářů

dalerSlyšeli jste někdy o zpěvákovi Daler Mehndi ? Ne ? Tak to vás s ním musím seznámit, protože jeho písně jsou hodně v Panjabi stylu. Můžete se tedy těšit na indické bubínky a hodně orientální hudbu. Kdo z vás zná Panjabi, neměl by tohoto zpěváka opomenout. Původem pochází z Indie, narozen roku 1967 a postupně se probíjel a získal slávu hlavně v Indii. Kdybych neviděl jeho cool videoklip, asi bych se o něm vůbec nedozvěděl. Ale jsem přesvědčen, že časem dobije ty top world žebříčky. Albumů už vydal pěknou řádku, ale zatím se mi nepodařilo žádné stáhnout.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací