Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Různé


Jak nahrávat telefonní hovory ve Windows Mobile

Autor: Miroslav Tydlačka  |  28. červen 2009  |  zobrazeno: 37 467×  |  6 komentářů

HTC - Windows MobileNe jednou mne napadlo, že by nebylo špatné si nahrát telefonní hovor, který probíhá na mém PDA telefonu s operačním systémem Windows Mobile. Situace není ovšem tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jedná se o to, že je to svým způsobem porušení mezinárodních pravidel, kdy my jako soukromá osoba si nahráváme hovor bez jejího vědomí. Teoretický byste museli druhou stranu požádat, zda můžete hovor nahrávat. Ponechme stranou právnické kličky zda ano nebo ne a popovídejme si o tom, jak na to.

Pokračování článku

Facebook - pojďme zabíjet čas společně

Autor: Milan Kvita  |  7. červen 2009  |  zobrazeno: 19 851×  |  25 komentářů

FacebookNa internet se dostal do popředí další "sběratel" všech možných ztracených i nalezených oveček a bude vás nyní pravidelně okrádat o desítky hodin vašeho času. Jmenuje se Facebook. Ať dělám, co dělám, nemůžu si pomoct, ale připadá mi to ještě větší zabiják času než protokol ICQ anebo starý známý portál libimseti.cz. Díky multijazykové podpoře není problém nahrnout pod sebe ovečky z celého světa a shodit je do věčného bludiště, odkud není cesty ven. Většina z nich se stává závislou již při registraci, ostatní časem neodolají. A jen malá část ví, že je mnohem krásnější komunikovat z očí do očí.

Pokračování článku

Prague Ska Conspiracy s novým albem Lies For Everyone

Autor: Jitule  |  14. květen 2009  |  zobrazeno: 5 625×  |  4 komentáře

Prague Ska ConspiracyMáme touto dobou krásné skoro letní počasí a pokud tento fakt ovlivňuje výběr vaší hudby, tak bych se moc nedivila, kdyby hrálo pořád dokola ska :) Tohle počasí si totiž přímo říká o nějakou veselou ska a reggae záležitost. A jestliže máte svoje zásoby tohoto žánru již oposlouchané, nabízím trochu svěží novosti. Nedávno jsem totiž narazila na nové album skupiny Prague Ska Conspiracy.

Pokračování článku

Ovsem.net má nový designový kabát a nabízí nové služby

Autor: Jiří Melčák  |  9. duben 2009  |  zobrazeno: 12 589×  |  22 komentářů

Logo ovsem.netV noci ze soboty na neděli jsme spustili novou verzi našeho serveru ovsem.net. Došlo tak ke změně, o které jsme se v redakci bavili více jak dva roky. Celkově tak po téměř 4 letech máme nový design, který, jak doufáme, se vám bude líbit a zpříjemní vám pobyt na stránkách. Mezi prvním a finálním grafických návrhem (kterých mimochodem bylo téměř 15) tak sice uběhly dva roky, ale design není rozhodně to jediné, co se zde změnilo. Mezi hlavní změny patří zejména celá nová sekce online her, kterou postupně plníme, ale již nyní si můžete zahrát stovky her, psát k nim komentáře a hodnotit je, čímž nám pomůžete vytvořit výběr těch nejlepších her. Rozhodně se na online hry podívejte a zahrajte si je.

Pokračování článku

Film Austrálie s Nicole Kidman

Autor: Jitule  |  30. leden 2009  |  zobrazeno: 14 055×  |  14 komentářů

Film AustrálieVčera jsem byla na Austrálii s Nicole Kidman. Pro tuhle australskou rodačku mám slabost už delší dobu. Vlastně ani nevím, čím přesně si mě tolik získala. Dneska už jen tuším, že to bylo filmem Portrét dámy, jistá si nejsem. Každopádně, od té nějaké hodně dávné doby, si nenechám ujít žádný z jejích nových filmů. A právě to byl hlavní důvod jít na Austrálii. Bez Nicole bych ho zřejmě zařadila mezi normální průměrné komerční filmy, které vidět můžu, ale když neuvidím o nic moc nepřicházím.

Je pravdou, že přibližně prvních deset minut jsem si připadala, že právě přicházím o hodně. O 70,- vstupného, neuvěřitelných 164 minut, které jsem mohla věnovat, když už ne ničemu užitečnějšímu, tak aspoň něčemu pohodlnějšímu, než jsou kinová sedadla (ta stopáž je vážně děsivá). Ale hlavně jsem měla pocit, že přicházím o všechnu náklonnost k Nicole, protože jak si může dobrá herečka vybrat k účinkování něco tak děsivě kýčovitého, přehrávaného, šíleného? A to jsem vždycky tak milovala Austrálii - o Nicole už radši ani nemluvím a nepřemýšlím...

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací