Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Různé


MujMultiMarket.cz - evoluce nebo revoluce?

Autor: Milan Kvita  |  5. září 2008  |  zobrazeno: 25 194×  |  35 komentářů

mujmultimarket.czNásledující článek bude o nově vzniklém nternetovém obchodu MujMultiMarket.cz . Tento obchod je jistým způsobem unikátní, protože stanovil zvláštní pravidla odměn a způsob jejich získání. Když je  budete dodržovat, stane se pro vás tento eshop přínosný. V opačném případě se z toho stane obyčejný eshop. I když je tento obchod teprve v počátcích, podle prvních impulzů si již našel své přívržence a také ty, kteří jeho  způsob odměňování a nákupu budou odmítat za jakýchkoliv podmínek.

Pokračování článku

Nové album Metallicy - Death Magnetic

Autor: Jitule  |  4. září 2008  |  zobrazeno: 13 424×  |  19 komentářů

MetallicaLegendární thrash-metalová kapela Metallica vydává 12. září nové album s názvem Death Magnetic. Můžeme se těšit na 10 nových songů. Mezi skladbami se objeví i hit „The Day That Never Comes“, k němuž skupina 1. srpna natočila první videoklip z celého alba.

V květnu 2008 Metallica spustila promo stránku www.missionmetallica.com, kde jsou postupně zveřejňovány videa a fotografie z natáčení. Na této stránce si fanoušci také mohou nové album koupit. Deska se skládá z dlouhých epických skladeb. Jedna ze skladeb je instrumentální. Kvůli jejich délce se počet skladeb na desce omezil z původně zamýšlených jedenácti na deset.

Pokračování článku

Starý dobrý western - pozvánka na desátý ročník country festivalu

Autor: Jitule  |  28. červenec 2008  |  zobrazeno: 6 310×  |  16 komentářů

Bystřička přehrada v jeho plné kráseChtěla bych vás pozvat na festival Starý dobrý western. Festival bude jubilejní desátý a uskuteční se o víkendu 1-2. srpna 2008.  Je to jeden z největších country a bluegrass festů v republice a - světe div se - koná se tady u nás na Valašsku, přesněji na přehradě Bystřičce (Vsetínský kraj). Je to svátek pro všechny milovníky country, pro valašské patrioty povinnost.

Pokračování článku

Nefunkční rapidshare downloadery - vyřešeno

Autor: Milan Kvita  |  14. červen 2008  |  zobrazeno: 27 946×  |  21 komentářů

rapidshareOd 1. června 2008 přišel RapidShare nejen s úpravou designu svých stránek, navýšením stahovacích limitů, ale taktéž spoustě uživatelů přestal fungovat RapidShare download manager, i když měli premium účet.

Po chvilce hledání je celá záhada vyřešena a řešení spočívá v obyčejné banalitě. Přihlašte se na RapidShare.com pod svým uživatelským jménem a klikněte na Settings. Zde je důležité v konfiguraci zatrhnout osudnou větu Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare. Pro úspěšné uložení změny musíte vyplnit emailovou adresu a kliknout na Save. Vaše download manažery budou opět funkční a můžete se opět vesele pustit do stahování :-)

Pokračování článku

TN.cz - bulvár, erotika, sex, sex, sex a sem tam zprávy

Autor: Jiří Melčák  |  6. květen 2008  |  zobrazeno: 180 402×  |  53 komentářů

TN.czPřed několika málo hodinama byl spuštěn nový zpravodajský server TN.cz. Jaké jsou první dojmy a poznatky z nového webu, jež si vzal za cíl stát se největším českým zpravodajským serverem? Na web se dívám ze dvou pozice, za prvé z pozic webdesignéra, kterému se web ani v nejmenším nelíbí - jde vidět, že web byl šit velmi horkou jehlou a svým vzhledem a typografií připomíná nechvalně proslulý bulvár Peprnet.cz. Z druhého pohledu se na to dívám snad jako běžný uživatel webu a opět pláču nad tím, co Nova zde prezentuje - sex, zpráva, nahotinky, sex, reklama, sex, zpráva... Člověk by čekal aspoň nějaké upozornění, když se dostane do sekce přímo o sexu, a že by měl být starší 18 let - ne že by to vůbec kdy k něčemu bylo, ale...

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací