Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Různé


Airsoft - zábava těch, kteří přežili apokalypsu

Autor: Lucie  |  26. duben 2008  |  zobrazeno: 17 383×  |  16 komentářů

AirsoftMalé město Alamo, přešlo do plné moci squatterů. Ti se rozhodli za prostředky získané prodejem výbavy mrtvých nepřátel udělat své město lepším a bezpečnějším místem pro život. Nastalo velmi suché a horké léto. Na severní polokouli v této kruté době žádná zvláštnost. Život v pustině se stal neobyčejně nehostinný. Pouštní kmeny se začaly stahovat k nejbližším zdrojům vody. Naprosto znepřátelené kmeny nechali své spory stranou jen proto, že je spojuje hlad a žízeň.

Tak takhle nějak by možná mohl začínat jeden z dobrodružných fantasy románů dnešní doby nebo nějaký katastrofický film. Přitom je to vlastně scénář, který uvádí do děje hráče jednoho adrenalinového sportu. Airsoft – starší brácha Paintballu.

Pokračování článku

Rapidshare změnil captchu - jak stahovat z Rapidshare nyní?

Autor: Jiří Melčák  |  17. duben 2008  |  zobrazeno: 70 246×  |  48 komentářů

Rapidshare Dnes 17. dubna změnil nejoblíbenější server pro ukládání dat Rapidshare captchu pro stahování souborů pro free usery. Důvod změny je dle vyjádření Rapidshare prostý - experimentují záměrně s captchou (zákódováním znaků do obrázku), aby zabránili zneužití ze strany vývojářů softwaru, kteří pomocí svých nástrojů umožňují free userům (těm, co nemají zakoupený premium účet) stahovat v podstatě stejně pohodlně jako mají možnost všichni ti, co mají premium účet na Rapidshare, což je tak samozřejmě znevýhodňuje (když si za premium účet zaplatili). Zároveň server Rapidshare ohlásil znovu zavedení happy hours - tedy volné stahování bez nutnosti čekat na download ticket v případě, že servery disponují volnou kapacitou pro stahování - tedy v případě happy hours bude jak limit, tak captcha zrušena zcela. No a jaké jsou tedy změny? Jak tedy stahovat z Rapidshare nyní?

Pokračování článku

Posílejte s O2 SMS a MMS přes počítač

Autor: Miroslav Tydlačka  |  3. duben 2008  |  zobrazeno: 20 486×  |  3 komentáře

O2Posílat SMS zprávy přes počítač není nic nového a programů, které toto zvládnou je mnoho. Chci se zmínit o programu, který nabízí operátor O2. Nedávno uvolnil svůj program na posílání MMS a SMS zpráv prostřednictvím vašeho počítače. Jedinou podmínkou je to, že musíte být zákazníky mobilního operátora O2. Pokud tomu tak je, nic vám nebrání si program SMSender stáhnout.

Pokračování článku

Nenechte si ujít miniseriály Shaun the sheep

Autor: Milan Kvita  |  31. březen 2008  |  zobrazeno: 16 418×  |  12 komentářů

Shaun a obrazKomu se líbí Wallace and Gromit, určitě se mu také zalíbí miniseriály Shaun the sheep. Hlavní postavou je ovečka Shaun, která žije svůj "klidný" život se stádem na farmě. Každé ráno zapíská hlídací pes na píšťalku a nažene stádo oveček na pastvu. Ono by to nebylo až tak zajímavé, kdyby se v každém díle něco nepřihodilo. Zápletky jsou řešeny jednoduše, protože jsou určeny především pro ty naše nejmenší. Shaun je inteligentní ovečka a s každou situací si hravě poradí. Nebyl by to líbivý seriál, kdyby si Shaun neporadil groteskními scénkami a situacemi. K tomu mu dopomáhá hlavně jeho stádo a často i hlídací pes. Funkci záporných postaviček plní tři prasátka a farmář.

Pokračování článku

Fungu.cz - jedinečný komunitní server

Autor: Jiří Melčák  |  28. březen 2008  |  zobrazeno: 6 253×  |  15 komentářů

Fungu.cz Na českém internetu se objevil nový webový projekt Davida Pirka pod názvem Fungu.cz. Jedná se o jedinečný komunitní server, který nabízí mnoho funkcí pro běžného i pokročilého uživatele. Tento server hledal inspiraci ve známých a úspěšných amerických projektech a je nutno říci, že se mu to povedlo. Pojďme si tedy představit jeho funkce a části.

Pokračování článku


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací