Ovsem.net - software, hardware, online hry, webdesign, Windows 7 / Vista / XP | Bluetooth handsfree Jabra BT 125


Bluetooth handsfree Jabra BT 125

Autor: Miroslav Tydlačka  |  24. listopad 2006  |  zobrazeno: 5 653×  |  Bez komentáře

Jabra BT 125Po recenzi Jabry 850, Jabry 135 přichází na řadu Jabra 125. Tato novinka Handsfree bluetoth Jabra 125 je skoro totožná s Jabrou 135, liší se jen designem, který je více zaměřen do oblých tvarů, a spodní část je zabarvena do slonově bílé barvy. Vrchní kryt je v barvě černé s matně průhledným okýnkem, kde je umístěna svítící dioda pro kontrolu provozu, nebo nabíjení. Nebudu se rozepisovat podrobně o tomto handsfree, protože vše co je napsáno v recenzi Jabra 135 je totožné s obsluhou Jabry BT 125 i s nedostatky Jabry BT 135.

To znamená kladně musím hodnotit jak její malou velikost, tak i malou hmotnost handsfree. Uchycení za ucho je stejné jak u Jabry BT 135, ouško jde natvarovat přesně podle vašeho ucha a co je důležité, drží tvar. O velké svítivosti jenž jsem psal u Jabry BT 135 se musím zmínit i zde, protože svit i u tohoto handsfree je příliš rvýrazný a pravidelné blikání jenž značí, že handsfree je v provozu, je v úplné tmě až rušivé.

Příslušenství k handsfreePři výběru mezi Jabrou BT 135 a Jabrou BT 125 bude rozhodovat jen tvar handsfree. Mě osobně se zamlouval tvar Jabry BT 135, ale setkal jsem se z názorem i opačným, bylo to tak půl na půl. Přenášený zvuk je úměrný jak ceně, tak velikosti handsfree a pro běžné telefonování je použitelný při nižší hlasitosti bez rušení.

Při nastavení maximální hlasitosti je zvuk až nakřáplý a ten kdo volá si stěžuje na to, že slyší ozvěnu. Podle mne je hlasitost tak výrazná, že se přenáší z reproduktoru zpět do mikrofonu, proto ta ozvěna. Na druhou stranu lze říci, že maximální hlasitost asi málokdo bude používat, takže tyto problémy odpadnou.

Za zapůjčení  Jabry BT 125 děkuji firmě Jabra.cz

Shrnutí:
+ nízká hmotnost
+ miniaturní rozměry
+ moderní tvar 
+ nízká cena
- zkreslený zvuk při plné hlasitosti
- moc jasná indikační dioda

Štítky: Mobily


Přidat komentář

nepovinné, možno použít gravatar
nepovinné


Ovsem.net je na FacebookuOvsem.net je na TwitteruOdebírejte články přes RSS
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací